Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Anyukám nem engedi, hogy...

Anyukám nem engedi, hogy bikinit vegyek, mert kövér vagyok. Utálom az egyrészes fürdőruhát, tök ciki. De nem vehetek bikinit, mert legyen már önkritikám. Azt sem engedi, hogy tangát hordjak. Mit csináljak? 15/L

Figyelt kérdés
2009. máj. 21. 17:51
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

ha ezt nem te írtad ki,a kkor olvasd el.


http://www.gyakorikerdesek.hu/szepseg-es-divat__oltozkodes__..

2009. máj. 21. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Nem én írtam. Ezt láttam. De anyukámat hogy tudnám meggyőzni?
2009. máj. 21. 17:57
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

mutasd meg neki.

én voltam egyik válaszoló, aki se nem vékony se nem kövér, de jobabn érzem magam benne.

annyi öreg duci nénit látni....mert fiatal duci még hagyján...és nem hiszem h 120 kiló lennél hogy gáz lenne...mond meg h jobban érzed magad úgy ( ahogy én is)

szerintem akkor is jobb. mert nem olvasztja egybe a tested.( cicit hasat)

2009. máj. 21. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

Mennyire vagy kövér? Hány kiló vagy és milyen magas?

Szerintem nem is vagy kövér, felvehetnéd.

Esetleg nem tudsz képet mutatni? Nem fontos magadról akár egy lányról vagy valakiről, hogy mégis mennyire vagy husi :)

Szerintem amúgy a bikini jobb, mint az egyrészes mert az jobban kiemeli a hasat és méginkább kövérít.

Persze ha van rajtad felesleg ne tangás bikinit vegyél fel hanem valami szolidabbat.

2009. máj. 21. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

Már próbáltam neki mondani, de nem igazán érdekli.


Tényleg nem vagyok sovány. De nálam jóval kövérebbek is simán felveszik a bikinit. 175 cm vagyok és 95 kg...


Amúgy nem tangás bikinit akarok, semmiképpen sem. Csak simát. A tangát azt úgy értettem, hogy sima alsóneműnek nem engedi.

2009. máj. 21. 18:26
 6/16 anonim ***** válasza:
60%
Én azt nem értem 15 évesen még anyukád öltöztet vagy mi? Mondd meg hogy neked bikini kell és kész, szerintem is sokkal jobb egy kövérebb lányon mint az egyberészes. Tangát meg ki látja? Nem mindegy anyukádnak hogy milyen bugyi van rajtad? Áhh nem értem én ezt, 12 évesen már magamnak vásároltam.
2009. máj. 21. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Mondd meg anyukádnak, hogy te nem szégyenled a tested, és nyáron a strandon akkor is csak bikiniben érzed jól magad és azért nem fogsz úszódresszt venni, mert 95 kiló vagy. Ha ő szégyell téged, az elég nagy gáz:( Akkor is vegyél bikinit! Amúgy anyukád nagyon rosszul kezeli a lányát, ha nem haragszol... Ha meg fogyózni akarsz, tedd azt, de a bikinihez akkor is jogod van.
2009. máj. 21. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
77%

Kezdjel el fogyokurazni. Aztan akkor remelhetoleg megengedi neked hogy vegyel bikinit. Ha latni fogja hogy fogysz, akkor orulni fog neked es akkor venni fog neked bikinit.

Kezdjel el futni, kevesebbet enni. Kenyeret, edesseget, chips-et, pekarukat, cukros uditoket teljes mertekben felejtsd el!

Biciklizzel es fussal, iratkozzal be aerobickra is.

Mindig kover voltal?

2009. máj. 21. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
82%

Próbáld anyukádat kivinni a starndra,hogy lássa az ott fürdőzőket.Akkor talán engedéákenyebb lesz.A fogyózás is jó ötlet.és még egészséges is.

Azzal viszont nem értek egyet,hogy 12 évesen.vagy akár l5 évesen a gyerek döntse el,mit akar megvenni a szülők pénzéből.Lehetnek kívánságai,ez természetes,de alkalmazkodnod kell hozzájuk.Egyébként,honnan tudja bárki is megmondani,hogy jól nevel-e az anyukád?Okosan nevelő szülő nem enged meg mindent a gyerekének,mert csak így tudja felkészíteni az önálló életre.Bikini ügyben pedig,ha ragaszkodsz hozzá,próbáld meggyőzni,vagy olyan felnőtt segítségét kérni,akire Anyukád is hallgat.

2009. máj. 21. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
97%

Már 15 éves vagy. Menj el 1 butikba, vedd meg magadnak azt a bikinit amelyik tetszik neked, és amikor mentek strandra vedd fel azt.. Amikor oda értek és leveszed a ruhád, már nem hiszem, hogy anyukád vissza fordulna. Próbálj megállni a lábadon. Ha látja, hogy nem tud megrendíteni ebben a témában, akkor úgyis felfog hagyni a kis úszódresszével..

7 hónap alatt 10 kilót híztam, a családba mindenki minden nap megjegyzi az alkatomat és mégis ugyan olyan kivágott felsőkbe járok mint eddig, amiket magamnak vettem anyuci engedélye nélkül. :)

2009. máj. 22. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!