Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » 27 eves srac vagyok. Mit...

PT-Daniel kérdése:

27 eves srac vagyok. Mit vegyek fel bulizni? Neha kompromisszumbol tucat-szorakozohelyekre is kell mennem, de nem nagyon követem az ott eltejedt divatot. Szoval Pup es Motorosklub helyett Disco.

Figyelt kérdés

Nem szeretnek majomnak öltözni, de az eddig megszokott inigo farmer, fekete ing kombo ott nem a nyerö.


Nem penz kerdese (kedvenceim a Diesel, Hugo Boss, Tommy Hilfiger), de utalom, ha hivalkodoan latszik, hogy sokba került (pl. Armani, Replay etc.).


Testalkatom atlagosnak szamit. Regebben atletikusabb volt, most van egy kis felesleg a hasamon (nem sok, csak több, mint amennyi nekem tetszik).


2012. jan. 10. 13:36
 1/9 anonim válasza:
Olyat vegyél fel amiben jól is érzed magad! Mert hiába vagy kiöltözve, ha nem érzed a ruhában jól magad, nem lesz nagy sikered!!!
2012. jan. 10. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Vegyél föl egy egyszínű farmert, meg egy világosabb inget. Oszt csókolom.

Én ha bulizni megyek, mindig a kínai cuccaimat veszem föl, mert a heringpartin a sok hülye kiégeti a cigijével a gatyámat. (no nem, mintha márkás cuccaim lennének, de azt a keveset azért féltem.)


24/n

2012. jan. 10. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Sötét egyszínű minta és koptatás nélküli kék farmernadrág

fekete bőrcipő

fekete bőr öv(ne olyan,amin látszik a márka)

valami egyszínű sötét ing

és kész:)

jó frizura,borosta,v borotvált arc.

2012. jan. 10. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a valaszokat...


De nem a ruhatol fogom jol erezni magam. A disco generell nem a stilusom, csak nem szeretnem, hogy mindig az en izlesemhez alkalmazkodjanak a barataim.


Sötet inget olyan helyeken nem szeretek, mert meg, ha frissen mosott is, ugy nez ki az UV-fenyben, mint ha korpas lennek.

2012. jan. 10. 15:58
 5/9 anonim válasza:
Menj be a Dolce&Gabbana-ba es ott megtalalodba stilusod...
2012. jan. 10. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Nyilvan cinikusnak gondoltad, de van par cuccom onnan, de azok nem bulizosak, inkabb szolid vagy eppen fekete, amit ott mellözni szeretnek (es egyiken sincs nagyobb logo vagy cimke, mint egy belyeg!)


Nem a marka erdekel elsösorban, hanem inkabb, hogy milyen fele ruhadarabok, milyen szinek. Jo e oda is az indigo, straight cut farmer? Ing vagy polo? Van e szolidabb kiegesziö (femszijjas, szögletes chronot hordok altalaban)? Mifele cipö? Sneaker is megfelel?

2012. jan. 10. 22:05
 7/9 anonim ***** válasza:

Te valami homokos vagy?


Szögletes, fémszíjas Chrono sneaker cipő, meg a mittomán milyen straight cut farmer

LOL


nem tudom eldönteni hogy nevessek vagy sírjak?!

:D

2012. jan. 12. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Nem, sem metroszexualis, se nem cicafiu.

Akkor leirom, hogy te is ertsd: egyenes vagasu farmer, sportosabb börcipö (nem a focicsukara gondolok), meg egy ora acelbol, amin van stopper...


Azert teszem fel ezt a kerdest, mert engem nem foglalkoztat annyira a tema, hogy melyebben beleassam magam. De a megszokott motorosszerelesemmel megsem feszithetek a dizsiben, mert akkor megsertödnek barataim, hogy szabotalom a bulit (ha mondjuk be sem engednek). Ök hajlandoak elviselni a Rockzenet es alkalmankent a Metalt. Akkor csak tehetek annyit, hogy neha en alkalmazkodjak hozzajuk! (Meg mielött jönnenek a -minek baratkozol ilyenekkel: mert nem a zenei izlest tartottam soha mervadonak egy ember ertekei között).


Külön a homofob valaszolonak: Nem vagyok benne biztos, hogy az arcomba merned mondani... valoszinüleg füled-farkad behuznad es azert imadkoznal, hogy tenyleg ne legyek meleg, mert tudnad, hogy az esetben te lennel a köcsög!

2012. jan. 12. 23:41
 9/9 anonim ***** válasza:
En nem tudom mi bajod a markakkal meg a feltuno ruhakkal en mindig igy oltozom 25 eves fiu vagyok de hogy a kerdesedre valaszoljak szerintem egy feher felsot egy fekete zakoval egy sotetebb farmerel ennel egyszerubet de elegansabbat nem tudok
2012. jan. 13. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!