Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Megfáznék, ha suliba egy...

Megfáznék, ha suliba egy ilyen ruhát vennék fel, vastag harisnyával és csizmával?

Figyelt kérdés

Már meguntam, hogy télen csak nadrágban járok, igy gondoltam újitok. Ti hogy vagytok ezzel?

Ez a ruha: [link]


2012. jan. 29. 21:18
 1/4 anonim ***** válasza:
Ez egy nyári ruha. Szerintem fázni fogaz.
2012. jan. 29. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Elég vékonynak néz ki ez a ruha, hiába veszel fel vastag harisnyát és csizmát, a derekadat jobban kell védened. Nincs vastag szoknyád vagy ruhád? Amúgy egyetértek, én is unom, hogy télen csak nadrágot lehet felvenni. Az enyhébb időben talán még felvehetnéd ezt a ruhát (legalább derék alatt érő kabáttal), de most elég hidegek lesznek.
2012. jan. 29. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Harisnyával, csizmával szerintem nem fogsz fázni. Biztosan nagyon csinos leszel a többi csőgatyás között, ha úgy döntesz, hogy ezt a ruhát veszed fel. Bár az időzítés valóban nem a legjobb. Pár hete sokkal enyhébb volt az idő, de ez ne tántorítson el! Hajrá!
2012. jan. 29. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha alá fér egy szinben harmonizáló garbó, jobb lenne, így télen.:)
2012. jan. 30. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!