Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Darkshop.hu-ról csak rendelni...

Darkshop.hu-ról csak rendelni lehet vagy van személyes vásárlás is?

Figyelt kérdés
2012. jan. 31. 10:04
 1/5 anonim ***** válasza:

Van személyes váráslás is, de az egy olyan bolt hogy bemész és csak minta termékek vannak. Ha van valami amit konkrátam akarsz. Én pl. egy 30 lyukas undecover bakancsot rendeltem és a rendelésnél beállítottam, hogy személyes átvétel a boltban. (Budapest Haller utca 26.)

Szóval ha bemész a boltba akkor túl sok minden nincs ott (a kínálathoz képest) de azért van cucc rendesen, csak nem biztos hogy az neked méretben megfelel. És ha ruhát akarsz ott venni akkor tudd, hogy próbafülke nincs...legfeljebb kiküldenek mindenkit a boltból lés úgy tudsz próbálni...És amúgy szeretem azt a boltiot vettem már onnan jópárszor cuccot....Ha valamit akarsz róla tudni akkor krdezz nyugodtan..

2012. jan. 31. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Rammstein Reise, Reise és Rosenrot pólót szeretnék venni de inkább személyesen venném (rendelni neten keresztül annyira nem szeretek)
2012. jan. 31. 18:57
 3/5 anonim ***** válasza:

De ha megrendeled és elmész a boltba, ha nem tetszik nem vagy köteles kifizetni szóval a neten való rendeléssel nem veszítesz semmit se

(én se szeretek netről rendelni de úgy voltam mint ahogy le is írtam hogy legfeljebb nem veszem át és ennyi)

De akkor meg menj be a headbanger-be ot is vannak ilyenek...

2012. jan. 31. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
AMgy nem ajánlom a darkshopot, nagyon sz*r minőség.
2012. jan. 31. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

headbangerben már voltam

de ott nincs olyan R+ póló amilyet darkshop-on láttam

2012. jan. 31. 22:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!