Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek ez gáz 20 évesen?

Szerintetek ez gáz 20 évesen?

Figyelt kérdés
a helyet az h imádom a micimackós/rózsaszín /hello kittys cuccokat...és szeretem 2 copfban hordani a hajamat,és szeretem a színes tarkabarka vidám cuccokat,színes tornacipőket stb...nem tudom miért van e(am is kb 16évesnek néznek"komoly" cuccban is,de nem zavar)vagy már illene nőies,elegánsabb cuccokra váltanom???köszi előre is...ja lány vagyok am,ezt kifelejtettem.XD
2012. febr. 5. 11:48
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Hát most még nem gáz,de azért 40 évesen ciki :D
2012. febr. 5. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
nyilván előbb-utóbb csak benő a fejem lágyaXD
2012. febr. 5. 12:00
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
:) nem gáz, csak ne csodálkozz ha úgy is kezelnek mint egy 16 évest...
2012. febr. 5. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha te úgy jól érzed magad akkor nem :D de ha nem akarod h 16 évesnek nézzenek lehet h változtatni kéne :D
2012. febr. 5. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
Nem,ez nem az öltözködés miatt van:)tudom,mert mikor tök elegánsan felöltözve elmentem ruhát venni a uncsitesóm ballagására(semmi micimackó,tornacipő...)beszédbe elegyedtem egy nővel,aki azt mondta h olyan csinos kislány vagyok,csak elrontom magam ezzel a "felnőttes"cuccal=magassarkú,blézer,szürkre nadrág volt rajtam(pont azért h az eladók ne nézzenek egy 14évesnek:)de mit tegyek h én ezeket a gyermeteg cuccokat szeretem?:(
2012. febr. 5. 12:08
 6/20 A kérdező kommentje:
a gond az h én igy nagyon jól érzem magam:(annyit még hozzátennék h amúgy nem vagyok elkényeztetett "kislány"dolgozom,és fősulira járok,eggyütt élek a barátommal és háztartást vezetek,szal nem tudom miért szeretem eeket a cuccokat:(
2012. febr. 5. 12:11
 7/20 anonim ***** válasza:
az a fö hogy te jolérezd magad! én nagyon csipázom az ilyen csajszikat(csaj vagyok de nem ugy értem hanem mint személyiség)mert olyan természetesek, vidámak, nincs megfelelési kényszerük. nagyon aranyosak.
2012. febr. 5. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
utcsó kommentelő,nagyon aranyos vagy:)köszönöm,igazán jólesett:)
2012. febr. 5. 12:54
 9/20 anonim ***** válasza:
Szerintem ennyi idősen már illene felnőni. Viszont neked még fix, hogy nem sikerült, ez az írásképeden is nagyon látszik.
2012. febr. 5. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
Miért?Tudsz talán felmutatni benne sok-sok helyesírási hibát?Mint írtam,háztartást vezetek,dolgozom,főiskolára járok.Komoly hangvételű könyveket is olvasok(pl.Dosztojevszkij-Bűn és bűnhődés,Flaubert-Bovaryné)stb...Csak a öltözködésem ilyen...arra tettem fel az éltem,hogy visszamaradott gyermekeken segítsek...akkor miért nem nőttem fel?
2012. febr. 5. 13:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!