Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Sajnos az USA-ban vásárolt...

Sajnos az USA-ban vásárolt ruhámon rajta hagyták a lopásgátló csipogót (bravo). Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Nem merek itthon szivessèget kérni egy ruhaboltostól sem, mert mèg azt hiszik lopott a ruha.
2012. febr. 12. 19:05
 1/10 anonim ***** válasza:
87%
Vidd magaddal a számlát.
2012. febr. 12. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
78%
Jaja, amit az előző mondott. Vagy pedig a drótot próbáljátok meg óvatosan elfűrészelni. Mi is így csináltuk. :D Egyszer valami plázaszerű üzletben voltunk, ahol sok ilyen sípolós kapu volt egymás mellett, meg a tömeg is nagy volt, és fel se tűnt hogy nekünk sípolt.
2012. febr. 12. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
40%

Ne bazzz már!!!

Azért pontoztok le, mert a pénztáros rajta felejtette ezt a bigyót? Meg mikor kijöttem a boltból, akkor mintha sípolt volna valami. Amúgy meg biztonsági őr sem szólt.

Mellesleg a kérdésre válaszoltam, vagyis maximálisan eleget tettem mindennek, te bíráskodsz itt!

2012. febr. 12. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
95%

Off:

Én is vásároltam már plázában egy üzletben úgy, hogy nekem kellett szólni az eladó csajnak, hogy ugyanmár vegye le a lopásgátlót. Épp, hogy nem vágott hozzá pofákat.

2012. febr. 12. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Sajnos nincs meg a számla... Hol vannak segitőkész eladók?? Egyéb ötlet esetleg?
2012. febr. 12. 19:56
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Esetleg egy barátnőd barátnője, aki ruhásboltban dolgozik?
2012. febr. 12. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
81%

Szia!

Nem tudom milyen fajta a lopásgátló, de itt találsz videókat, hogy hogyan szedd le.

http://www.youtube.com/watch?v=XP5HLfARWN8

http://www.youtube.com/watch?v=psWxMuHrLf0&feature=related

http://www.youtube.com/watch?v=jc5IbE1FZiE&feature=related

próbálkozz :D

2012. febr. 12. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
66%
én tudom tutira mer rengeteg ruhát loptam már el. Na szóval annyit kell csak csinálni hogy az egyik felét a hátulját ha megtudod különböztetni ha nem az se baj, öngyújtóval addig kell égetni amíg megnem puhul a műanyag, a ruhának nem lesz semmi baja és amikor már elég olvadt a csipogó csak széthúzod és kész is van.
2012. nov. 18. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Erős mágnessel játszadozni a tetején valszeg tuti. (lásd a korábban citált videót). Nekem csak egy gyengetűpárna mágnesem volt és a nyolcas választ felhasználva, először a nagyobb végén öngyújtó óvatosan, kitolta magát a rugó. Egy éles késsel levágtam a megpuhult tetejét. Aztán már hozzáfértem a belső mágneshez és addig ugráltattam rajta amíg a másik kezemmel ki nem tudtam könnyen húzni a tüskét belőle.
2015. nov. 24. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
én ma jártam igy, a tescoban vettem ruhát és itthon vettem észre..mondom most mi legyen? menjek vissza? google..köszi a 3linkes hozzászólónak:) az ütögetéses módszer bevált:)
2016. máj. 17. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!