Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Csajok, ugyanaz a pasi jobban...

Csajok, ugyanaz a pasi jobban tetszik nektek, ha elegánsan öltözködik? Szívesen hordanék sötét öltönyt sötét inggel. Inkább rosszfiús vagyok, és nem polír.

Figyelt kérdés

2012. febr. 27. 19:54
 1/7 Tojásrántotta ***** válasza:
Hát végül is az igazi rossz fiúk nem tetkót, hanem nyakkendőt hordanak....
2012. febr. 27. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Grrrrr.. szexi ;)
2012. febr. 27. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
0%

NEm a ruhától leszel rosszfíús.


Csajoknál száj, csípő, mell, fenék amitől nők.


Pasiknál: váll, csukja, mell, és bicepsz.



Szóval deltásítsd magad.

2012. febr. 27. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:

Tapasztalat: Mikor ilyen hajam volt laza cuccokban:

[link]


Ragadtak rám a buta tyúkok.


Mikor ilyen hajam volt, mint a két úriembernek a képen és öltönyben jártam a komolyabb nők érdeklődését keltettem fel, a többi azt mondta túl komoly vagyok. A komolyabb nők viszont ezredannyian vannak, mint a pics*k, erre figyelj.


[link]


De általánosságban a nőknek jobban bejön az elegáns, én úgy vettem észre. Összhang a fontos, hogy hogyan tudsz azonosulni azzal, amit viselsz!

2012. febr. 27. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem hétköznapra pont a közép út jönne be, pl. sötét kord zakó, póló/ing, farmer és egy szép bőr cipő (nem hegyes orrú, nem sportos). Viszont a rossz fiúk valahogy mindig elkerültek...
2012. febr. 28. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Ha szépfiú lennék, és az első frizurát is hordhatnám, akkor tök mindegy, milyen lenne a hajam és a stílusom, mert így is úgy is ragadnának rám. :) De nem vok túl szépfiú, marad a katonás frizura. Öltönyben viszont nem lennék talán annyira gengszter kinézetű, mert viccelődve több helyen is mondtak már rám ilyet. Lehet, hogy ezzel kellene valamit kezdenem.
2012. febr. 28. 17:22
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem jobban tetszik, ha egy srác egyszerűen és kényelmesen öltözködik (amíg nem koszos vagy szakadt ruhákat vesz fel).
2012. júl. 23. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!