Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Varrónő ki tudja szaggatni...

Varrónő ki tudja szaggatni rendesen a nadrágot?

Figyelt kérdés
Olyat képzeltem el, hogy egy kicsit bő farmeromat kiszaggattatom és mögé valami anyagot varratok, hogy ne a lábam látszódjon. Virágosat, vagy valami egyszínűt, még nem tudom. Szóval ezt megcsinálja a varrónő? Hogy kérjem a szaggatást? Elég nagy lyukakat szeretnék, de valami forma kéne vagy nem tudom :D
2012. márc. 6. 17:03
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem hinném, hogy megcsinálja. Én egyszer a barátnőm pasijának csináltam pont ilyen nadrágot, és a kiszaggatással, meg a rojtolással(+fehérítéssel) nem is volt gond, de amikor alá kellett varrnom az anyagot, az nem ment, vagyis ká nehéz volt, mert az összevarrt szárak akadályozzák, hogy szépen lehessen forgatni a gép alatt, és kész szenvedés volt, vagy 20x kibontottam egy-egy luknál, és kis darabokban tudtam alávarrni az anyagot.

Ezeket a nacikat úgy szokták megcsinálni, hogy elkészítik a 2 szár lukasztását, alávarrják az anyagot( és ez így pite is!:), és utána varrják össze a szárakat, és koptatják.


Kibontani a varrásokat meg tök felesleges, mert tripla varrás van minimum benne, amit erős farmercérnával varrnak, külön ehhez való farmer-varró géppel(amit egy sima háztartási gép nem bír a vastagsága és keménysége miatt), és ha egyszer szét lett szedve, az ugyanolyan már nem lesz ha újra összevarrják.( ha összetudják, de töri a tűket, a gép alsó anyagtolója sem bírja.. szóval..)

2012. márc. 6. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
anyagot már varrt ez a varrónő nekem szaggatott farmer alá, nem is egyszer, azzal nem lesz gond :) na nem gond, akkor elmegyek és megkérdezem, majd meglátjuk :)
2012. márc. 6. 17:45
 3/4 anonim ***** válasza:

Szerintem ha lelkes, biztos megcsinálja :D


Én bevállalnám, mi is csináltunk már hasonlót, koptatás rojtolást csiszolópapírral oldottuk meg, onnan meg már gyerekjáték volt a többi

2012. márc. 6. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
52%

Akkor biztos elvállalja! :)

De akkor miért kérdezted meg? :)

2012. márc. 6. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!