Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Minden nap más ruhában vagytok...

Minden nap más ruhában vagytok, vagy szoktatok többször hordani egy ruhát felvenni (mosás nélkül) a héten?

Figyelt kérdés

Nekem nagyon sok ruhám van, szeretek változatosan (de nagyon egyszerűen, visszafogottan) öltözködni.

Viszont mostanában egy farmert pl minimum 3-4 napig hordok... rám szólt anyukám, hogy nem 2 napig kell hordani..

Felsőket is már addig, míg nem lesz büdös, vagy nyúlott... :/

Ti hogy vagytok ezzel?


2012. márc. 20. 09:18
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Nadrágot én is ritkábban mosom. Viszont nálam ez olyan, hogy egy nap egy nadrágot veszek fel, másnap másikat, aztán megint az elsőt. Azaz több napig nem veszem fel ugyanazt, de nem is mosom ki egy használat után.

Felsőknél ez változó. Ami olyan, hogy szteccsesebb, azaz hozzáér nagyban a bőrömhöz, azt csak egyszer veszem fel, de a lengébb darabokat többször is hordom, mielőtt kimosnám.

2012. márc. 20. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
79%

A farmer a világ legnagyobb találmánya. (ruha kategóriában persze) Sokszor bizonyították már, h nem szaporodnak rajt a baktériumok. Hordhatod akár 1 hónapig is minden nap, nem szaporodnak. Nyilván azért 1 hónapig nem kell mosatlanul azért..:D

Pasi vagyok, alapból nem szeretek vásárolgatni járni, főleg nem bnőmmel...mert akkor aztán egy délelőtt mire végez az ember. Ha pl van egy pólóm, amiben lefutok szembe a boltba, akkor azt azért a 15 percért nem dobom egyből a szennyesbe. Rendszeresen tisztálkodom, használok sprayt és parfümöt is, akkor minek ha nem büdös és nem koszos.

Természetesen én sem hordok 1 ruhát 1 héten keresztül, de nem feltétlen kell 5-10 perc hordás után egyből mosni:)

Sztem időjárás kérdése is a dolog, mert nyáron azért hamar bele lehet izzadni bármibe, télen kevésbé.

2012. márc. 20. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
59%
Én a nadrágot kb addig hordom amíg nem koszolódik el nagyon akár 1 hétig is. Annyi hogy ha kint már nyár van vagy beleizzadok akkor maximum 2-3 napig aztán mosógép. Pólókból kb 2 naponta cserélem másikra a pulóvert meg kb 3-4 napig hordom ugyanazt.
2012. márc. 20. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Nekem sajnos össz-vissz két nadrágom van, ezeket szoktam váltogatni, de az egyiket jóval többször hordom. Nem szoktam gyakran mosni, mert amíg nem lesz büdös vagy piszkos addig nem rakom a mosásba. Megesik hogy egy-két hétig is hordom mosás nélkül.

A felsőimet naponta cserélgetem, bár egyszer-egyszer előfordul, hogy kétszer is felveszek egyet, ha bő fazonú a póló és nem nagyon ért a bőrömhöz, ergo nem lett viseltes szagú.

2012. márc. 20. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Én is ugyanúgy vagyok, mint az első.
2012. márc. 20. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Érdekes, legtöbben akkor több napig hordanak ruhákat, sőt, 1 hétig is akár. Nekem sok van-nem újonnan veszem őket, mindegyik használt, vaterás vagy turis, tehát nagyon olcsón nagyon sok ruhát tudok beszerezni- ezért is hordom ilyen kevés ideig. De pólónál 2 nap alap, nadrágoknál 3 nap átlagosan.

Köszönöm a válaszokat :)

egyébként nem vagyok finnyás, kényes, én falusi lány voltam sokáig-születésemtől-, de szeretek öltözködni, mint már írtam.

2012. márc. 20. 13:55
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

csak én vagyok olyan, hogy farmert simán felveszek több napig, de felsőt egyszerűen nem tudok? nincs sok farmerom és abból a kevésből is megvannak a kedvenceim, szóval rá is szorulok, hogy mosás nélkül 3-4 napig hordjam őket. felsőt viszont nem tudok felvenni másodjára. nem érzem jól magam. plusz az utóbbi egy hónapban nagyon izzadós lettem, nem tudom miért. ez is rátesz.


természetesen senki nem fog lenézni, ha többször veszel fel egy felsőt mosás nélkül. de tényleg vigyázz, hogy ne legyen büdös :)

2012. márc. 20. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Én is úgy vagyok velem mint az első. Egyik nap ez a farmer a másik nap amaz, aztán az első :D stb. Pólókat 2 használat után mosom általában, de pl. ha meleg van és megizzadok akkor egy használat után.
2012. márc. 20. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Én csak a nadrágjaimat és a pulóvereimet hordom egy hétig, a többi ruhámat minden alkalommal kimosom..

Persze ha a nadrág, vagy a pulóver piszkos lesz, az is egyből megy a "mosásba".

Itthon amúgy nem ezeket hordom, suli után egyből átöltözök játszósba.

2012. márc. 20. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!