Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Minden farmer nadrág kinyúlik?

Minden farmer nadrág kinyúlik?

Figyelt kérdés

Akarok venni farmer nadrágot, de nem tudom hol vegyek, mert azt mondta a boltban az eladó, hogy legalább egy fél számmal ki fognak nyúlni... hát kössz :S

Kicsit meg nem fogok venni :S

Úgy tudom hogy a kínai nadrágok nyúlnak, valaki azt mondta nekem hogy a Mayo nadrágok nem nyúlnak..


2012. márc. 23. 08:55
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
A Levi's sem nyúlik ki.
2012. márc. 23. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

Nálam az alábbi "törvényszerűség" érvényes, akárhol veszem:


Ha olyat veszek, ami pontosan tökéletes, akkor ahhoz övet is vennem kell, mert 1000%, hogy kinyúlik.


Ha olyat, ami egy picit szorít, de számítok rá, hogy ki fog nyúlni és jó lesz, az tuti, hogy nem nyúlik egy millimétert sem.


És ez érvényes a kínai gatyákra, és a márkásokra is. Ilyen az én szerencsém :/

2012. márc. 23. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
ha kinyúlik, majd belehízol.
2012. márc. 23. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
egyébként nekem sose nyúlt ki, inkább összement.
2012. márc. 23. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
66%
levis is kinyulik, meg mustang is
2012. márc. 23. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Nekem is inkább összement(kicsit) a Levi's minthogy kinyúlt volna. Egyébként lehet, hogy a farmer anyagában keresendő a megoldás. Vannak gumis stb. farmerok is.
2012. márc. 23. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Nekem még soha nem nyúlt ki semmilyen farmerom. Se Levi's, se Bench, se Orsayból vásárolt, se Fishbone, semmi. Szóval nem törvényszerű, hogy minden farmer kinyúlik.
2012. márc. 23. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
56%
Volt már jópár farmerom életemben (f/28), a legolcsóbb piacon vásárolttól kezdve, a középkategóriás Aboriginal és Levi"s farmeron át, a legjobb minőségű Diesel-ig és Gas-ig, de egyik sem nyúlt ki, sőt, ilyet, hogy a farmer kinyúlik még nem is hallottam.
2012. márc. 23. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
69%

Olyat vegyél, amit éppen be bírsz gombolni és le tudsz benne guggolni is. Az ha tágul is, akkor is jó lesz rád. Egyébként ezek csak a sztreccs farmerre érvényesek, az igazi vászon nem nyúlik (húzgáld meg kicsit a nadrágot, hogy lásd, mennyit nyúlhat).

De mosás után mindegyik összébb megy, csak a hordás miatt a test hőjétől tágul ki.

2012. márc. 23. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Fiúk válaszára ne hallgass, mivel csak akkor lehet észrevenni azt a picike tágulást, ha feszül rajtad a nadrág, ha amúgy is kényelmesen beleférsz, akkor nem, és remélhetőleg a fiúkon nem feszült annyira soha:D Szóval a fél szám szerintem túlzás, de egy icipicit minden anyag tágul, nem csak a farmer. Viszont az is igaz, hogy mosás után összemegy, de pár nap használat után megint "tág" lesz.
2012. márc. 23. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!