Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Minden farmer nadrág kinyúlik?

Minden farmer nadrág kinyúlik?

Figyelt kérdés

Akarok venni farmer nadrágot, de nem tudom hol vegyek, mert azt mondta a boltban az eladó, hogy legalább egy fél számmal ki fognak nyúlni... hát kössz :S

Kicsit meg nem fogok venni :S

Úgy tudom hogy a kínai nadrágok nyúlnak, valaki azt mondta nekem hogy a Mayo nadrágok nem nyúlnak..


2012. márc. 23. 08:55
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
7-es vagyok, és lány. :D Vannak feszülősebb farmereim is, azok se nyúltak egy kicsit se.
2012. márc. 23. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Nekem szinte minden farmerom kinyúlt eddig, és rohadtul utálom, hogy van vagy 10 nadrágom, de csak egy passzol rám teljesen - azért, mert az meg olyan szűk, hogy picit bevág derékban.
2012. márc. 23. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Nekem minden farmerem kinyúlik-.-'' Akár márkás, akár nem...
2012. márc. 23. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%

Egy farmerem van, ami olyan, hogy felveszem reggel, tök jól áll, de mikor megyek haza munkából, akkor már lóg rajtam.:S (mosás után viszont jó)

A többivel viszont nincs ilyen problémám.

2012. márc. 24. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
501-es Levis is egy minimálisat nyúlt. Direkt mondta az eladó, mivel 100% pamut, olyat vegyek, amit pont be tudok gombolni, mert első mosás után enged. Így is volt.
2017. szept. 4. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:

Nekem C&A-s, H&M-es farmerok kinyúltak, de nem vészesen, a szorító szűkből a "normálisabb" szűkbe. Mosás után megint picit szűkebbek. És vékony cicanadrággal alatta vagy anélkül érzem a hideget a térdemnél, míg a vastagabb cicanadrággal és egyenesszárú kínaival nem. Nem a vastagabb cicanadrág miatt csak, mert arra ráhúztam egy streccses kínai skinnyt is, és abban is éreztem a hideget a combomnál.

Nekem inkább a térdlyukadások a bosszantók, és csak ma tudtam meg, hogy C&A-ba 2 éven belül vissza lehet vinni blokkal, ha az anyaggal van baj.

2022. febr. 25. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!