Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hogyan tudnék tenni az ellen,...

Hogyan tudnék tenni az ellen, hogy mindig a divat tetszik? Hogyan találhatnám meg "önmagam"?

Figyelt kérdés

16 éves lány vagyok. Önbizalomhiános, mások véleménye rengetegszer befolyásolt.

Pl egszer feltűztem a hajam, és a legjobb barátnőm POÉNBÓL azt mondta rám, hogy tojásfejű. Azóta nem szoktam úgy hordani(meg mióta a barátomnak jobban tetszik kiengedve).

Eddig a mélyülepű nadrágok nem tetszettek, most, hogy ennyien hordanak nekem is megtetszett....MIndig a divat tetszik. HA valami nem divatos nem tetszik, ha meg divatos akkor én is olyat szeretnék....ezen hogyan változtathatok? Nem szeretném majmolni a körülöttem levőket, nem azért szeretnék valamit felvenni mert az a divat, stb.

Mit tegyek ez ellen?:(


2012. márc. 23. 16:18
 1/1 anonim ***** válasza:
Olyan téren sajnos én is így vagyok, voltam, mikor először láttam csőnadrágot nem tetszett, aztán minél több emberen láttam az utcán, úgy tetszett meg nekem is, és ez volt az ülepes nadrágokkal is.
2012. márc. 23. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!