Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Magenta leggings. Milyenek?...

Magenta leggings. Milyenek? Felvennétek. és milyen ruhákkal?

Figyelt kérdés

A kéket már megvettem a bézst, ha még lesz akkor venni akarok belőle... Imádom a Magenta ruháit és ezekbe beleszerettem...

Mivel vennétek fel, ha nagyobb a feneketek? Magas vagyok, 38/40es mérettel, nagyobb fenékkel, nem vagyok kövér, de nem az a vékony típus, főleg szülés után... mindenképp feneket takaró holmikkal gondoltam, ez evidens... a bézs egy jól kombinálható szín, de a kékhez mi passzolna (fekete kizárt)


[link]


[link]


2012. márc. 27. 20:06
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Én 36/38 vagyok, de nem mertem megvenni őket, mert ducinak tartom magam ezekhez. A kékhez (ehhez a kékhez) a fehér, bézs, (drapp, tojásháj) illik csak, elég kötött szín.
2012. márc. 28. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 ívy1 ***** válasza:
100%
A kék az nagyon,nagyon tetszik,én is felvenném.Igazából minden ami hosszított jó hozzá,de ezt úgyis akkor látod ha próbálsz,vidd magaddal amikor felsőt veszel. Milyen anyaga van?
2012. márc. 28. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Vastag pamut az anyaga nem az a vékony sima leggings anyag hanem már szinte rendes pamutnadrágnak hat ezért is vettem meg. Sima leggingshez nem vagyok elég bátor :)

Ma megvettem a bézseset is, ahhoz szinte bármi hordható, ami hosszabb...

A kék nadrágból van még korall meg zöld színben is, de azoktól jobban félek, pedig a korall meseszép :))

2012. márc. 28. 20:11
 4/4 ívy1 ***** válasza:
100%
Ha a kék jól áll,akkor a zöldet is bevállalhatod. Én bátorítalak a normál leggingsre is. Ha ezek jól állnak,azok is jól fognak.
2012. márc. 29. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!