Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek melyek a legjobb...

Szerintetek melyek a legjobb ruhamárkák?

Figyelt kérdés

2012. márc. 28. 20:13
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
4%
Moi Meme Moitie, Mary Magdalene, Infanta, Metamorphose... gondolom most sokat elárultam:D
2012. márc. 28. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
az elsőt ismerem, a többit nem :D
2012. márc. 28. 21:12
 3/11 anonim ***** válasza:
27%

Diesel, Emporio Armani, Puma: ezek stílusra is bejönnek és minőségre is jók, ezeket hordom.


Egyszer majd bevállalok 1-2 Gas cuccot, állítólag nagyon jók, bár kinézetre annyira nem tetszenek, 1-2 jó cuccot láttam tőlük.

2012. márc. 28. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
36%

első vagyok: ezek lolita márkák(: más stílusban nemigen van kedvencem,legalábbis most nem jut eszembe. talán az Iron Fist, de az inkább cipőben.

igazából nekem annyira nem számít a márka, a lényeg,hogy tetsszen a ruha...:D a noname kínai,vagy turis ruhák is ugyanúgy tudnak pl a kedvenc ruhadarabjaimmá válni(:

2012. márc. 30. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
85%

levi's,gas,mustang,wrangler,devergo,converse,diesel

Én ezeket favorizálom

2012. júl. 22. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
10%

pull & bear,Tommy Hilfiger,Zara,Bershka,Dolce Gabanna,retro,....

olcsobból:Takko,New Yorker

2012. szept. 26. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
39%

Nagyon ismerheted a D&G márkát ha még leírni sem tudod: Dolce & Gabbana.


Egyébként a New Yorker, Takko és társai nem márka.

2012. szept. 26. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
FSBN, SMOG,DC,Supra, Adidas, Nike,
2014. szept. 25. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Lacoste, Fred Perry, Ellesse, Fila, Weekend Offender, Peaceful Hooligan, Sergio Tacchini, Stone Island, New Balance, Adidas, Lyle & Scott
2016. jan. 3. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 jampi996 válasza:
100%

Amik véleményem szerint megérhetik az árukat, amik már tényleg elég jó minőséget viselhetnek:


Cipők: Adidas, Nike, Lacoste, Supra és Converse pár darabja, Saucony, Asics


Farmer: Mustang, Levis, Wrangler


Pulóverek, kardigánok, polók: Devergo, Pierre Cardin, Ralph Lauren, Gant, Mustang, Wrangler, Diesel, Calvin Klein, Guess, Helly Hansen, Tommy Hilfiger néhány terméke


Kabát, Mellény: Khujo, Helly Hansen, Nike, Devergo néhány darabja, Boss néhány nem nagyon túlárazott darabja.

Én személy szerint ha tehetem, akkor csak Khujot veszek kabátból, mellényből rengeteg jó választás lehet akár a nagyobb üzletekben a nagyobb márkák árának töredékéért.


Ing: Nekem a Gant és Diesel a személyes kedvenceim, egyébként ahogy látom a Zara(általam nem igazán kedvelt) is gyárt tényleg elfogadható áron korrekt minőségű ingeket.


Papucs: Rider flip-flopjainak néhány darabja és Adidas strandpapucsai, de ez úgy is személyenként változik, hogy melyik fajtát kedveli (én személy szerint minkettőt használom)


Sapka, Sál: Szerintem mindegy, csak legyen kényelmes, és megfelelően meleg.


Zakó,öltöny,öltöny nadrág ünneplő cuccok(munkára és alkalomra is): Én személy szerint a Bragaban veszem ezeket rendszerint. Ha valakinek annyi pénze van és megengedheti, akkor iszonyat jó Hugo Boss öltönyöket kaphat meg az ember akciósan ámbár nem olcsón, de rengeteg ideig használni tudja.


Öv: Egy férfinak szerintem kötelező egy(de inkább több) igényes, strapabíró bőrövet beszereznie. Személyes kedvenceim a Mustang és Bruno Banani övek, ha nem horror áron adják őket. Bár ezeket úgy is rengeteg ideig használhatja az ember.


Az alsóneműket, zoknikat valamiért sohasem ragoztam túl, csak legyen kényelmes.


A többi kiegészítőt döntse el maga mindenki hogy van e rá szüksége, és mennyit szán rá.


Akinek ezek nem felelnek meg, és annyi pénze van, az varrasson magának ruhákat, nekem ez a véleményem.


Ami rohadt fontos lehet viszont, ha használunk napszemüveget, akkor azt tényleg megbízható legyen. Pl.: 5000-10000 Ft-os kategóriában Revex, 10000-20000 Ft-os kategóriában Polaroid, efelett nem nagyon látom értelmét, sem alatta. Bár ha bele gondolok én is szeretnék egy tükörlencsés polarizált napszemcsit, de ez a kettő együtt nem igazán létezik a számomra mefelelő formában, hogy ne nézzek ki idétlennek. Emiatt lehet, hogy be fogok vállalni egy Ray Ban Aviator 3543 típusút, de erről, hogy tényleg megéri-e a különbséget, nem tudok nyilatkozni(Ha nem hagyod-lopják el,töröd össze, rohat sokáig lesz egy nagyon jó napszemüveged).

2018. febr. 1. 03:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!