Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Melyik a legjobb turkáló...

Melyik a legjobb turkáló Budapesten?

Figyelt kérdés

Voltam egy Háda üzletben, de nekem borzalmas csalódást jelentett. Személyes tapasztalatokra lennék kíváncsi, hogy ki, hol, mennyiért vásárolt, a ruháknak milyen a minősége, stílusa.

Örülnék pár konkrét címnek is, valahogy nem tudom elég hatékonyan használni a google-t :/

Köszi, hogy megosztottad :))



2012. márc. 30. 20:45
 1/1 anonim ***** válasza:
62%

www.renovalasbolt.hu

Blahánál van a Dohány utca elején, a troli megállójánál. (Erste Bank mellett kicsit beljebb, ha mész megtalálod ennyiből). Volt amikor hetente jártam most már ritkábban, mert nem vagyok pesti és nincs időm meg kedvem, de mindig 3-4 darabot vettem. Igaz ez darabáras és nem a 200Ftos kategória, de maga az egész olyan mint egy butik....


Mutatok 1-2 cuccot onnan, amik a kedvenceim, árakkal (lehet van ami nem pontos, de kb.) Ezeket nem mostanság vettem, ezek kiállták az idő próbáját, régóta megvannak, és nem dobáltam ki őket :))


[link]

1600 Ft, van még ezüstben és bordóban is, azok egyszínűek.


[link]

French Connection ingtunika, 1800 Ft


[link]

Rövid műbőrdzseki 2900 Ft


[link]

Brutál cipellő 2100 Ft


[link]

Magas derekú sortok, a 2 db volt 500 Ft ilyen akcióban.


[link]

Zara Balerina 700 Ft


[link]

Mintás ruhácska, ez relatíve drága volt, 2900 Ft.


Ja és a cuccok ott vagy teljesen újak (címkével vagy anélkül, de sok a címkés) vagy annak néznek ki. Leharcolt, bolyhos stb. cuccokat nem igazán látok ott.

2012. márc. 31. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!