Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Miniruházoz illik fekete...

Miniruházoz illik fekete harisnya vagy leggings?

Figyelt kérdés
Nem igazán vagyok a nőies öltözködés híve, de most kénytelen vagyok. Vettem egy rózsaszín miniruhát, amihez fekete öv van. Mivel még nincs túl jóidő, illetve lehet,hogy kellemetlenül érezném magam benne, akarok hozzá felvenni vagy fekete harisnyát vagy fekete leggingset. Illik ez? vagy így nem divatos? Köszi a tanácsokat
2012. ápr. 7. 10:52
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem kell kiöltözni az adott helyre, akkor mehet a leggings. De ha elegánsabbnak kell lenned, akkor semmiképp. A leggings nem alkalmi öltözet, igazából a fekete harisnya is necces. A legokosabb a testszínű harisnya, abban tuti csinos leszel.
2012. ápr. 7. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Igazából a csoporttársaimmal megyünk először egy kis kávézóba, majd egy "felkapottabb" diszkóba, ahol a lányok többsége kicsit csinosabban öltözködik. Legalábbis a többi csoporttársam miniruhában megy, így nem igazán akarok kilógni a sorból, ezért vettem
2012. ápr. 7. 11:11
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Akkor testszínű harisnya :)
2012. ápr. 7. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Okés:) köszi. Szerintem is csinibb, de még félek a túlzott "nőiességtől":D
2012. ápr. 7. 11:19
 5/15 anonim ***** válasza:
77%
Leggingset véletlenül se!
2012. ápr. 7. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

[link]


ha ilyen stílus ehhez egy feszülős leggings lenne a legjobb! ilyeneket direckt arra találták ki!

2012. ápr. 7. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Ez az: [link]
2012. ápr. 7. 12:20
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Testszínű harisnya. Csini:)
2012. ápr. 7. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon édes ruha, de én ehhez nem vennék fel testszínű harisnyát (egyébként sem a szívem csücske, szép színűt még nem láttam, és elég vénasszonyos), szerintem feketével vagy valami pasztellszínűvel sokkal jobban mutatna.
2012. ápr. 7. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 ívy1 ***** válasza:
100%
Szerintem fekete leggings.
2012. ápr. 7. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!