Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Farmer-magassarkú alá milyen...

Farmer-magassarkú alá milyen harisnyát vesztek fel?

Figyelt kérdés
Idáig sportosan öltözködtem, de mostanában kezdek "nőcisedni". Vettem 2 csini magasabb sarkú cipőt (egy feketét és egy barnát), azt középkék farmerrel szívesen hordanám, de nem tudom eldönteni milyen harisnya (térd, boka?) illene hozzá. A feketéhez fekete, a barnához barna, vagy inkább testszínű? Mintás vagy sima?
2012. ápr. 12. 16:24
 1/9 anonim ***** válasza:

Mindegy, hogy milyen zoknit veszel, úgysem látnak a gatyád alá. Én inkább a térdet szeretem, mert az nem csúszik le, legalábbis nekem.

Én minden színhez a drapp nejlonokat szoktam használni. De nem a krepp fajtát, hanem az üvegszálasat. Az olyan, mintha nem is lenne rajtad. Annél szerintem nicns csúnyább, ha egy sötétbarna, sárga nejlonzoknit vesz fel valaki.

2012. ápr. 12. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Én térdharisnyát vennék alá ( a bokáig érő mindig lecsúszik és ráncosodik ). A fekete cipőhöz jó a fekete, az egyszínű fekete mintás, testszínű, de én simán felvennék színeset is, ami a fölsőmhöz/kabátomhoz illik. A barna ennél kicsit kényesebb, az alá testszínű, vagy pedig pl. bézs pulóverhez bézs színű megy.


A színes harisnyákat persze csak olyan helyre veszem, ahol ez elfogadott, elegánsabb alkalmakra a testszínű vagy a fekete, esetleg ezek anyagában mintás verziói felelnek meg.

2012. ápr. 12. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Első, már hogy lenne mindegy?! A magassarkúk általában a fél lábfejet szabadon hagyják, a nadrág meg nem lóg le lábujjig...
2012. ápr. 12. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Mindkét cipő olyan, hogy jócskán látszik bennük a lábfejem. :)
2012. ápr. 12. 16:36
 5/9 anonim ***** válasza:
Legközelebb olvasd végig a mondatot, kedves Palm, és akkor meglátod, hogy a hosszára írtam, nem a színére.
2012. ápr. 12. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
És amikor leülsz, és a nadrág feljebb húzódik, akkor mit csinálnál a kivillanó bokazokni-szegéllyel és bokával? Elolvastam az összes mondatot.
2012. ápr. 12. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

1.Nem hordok olyan rövid nadrágot, amelyik felhúzódik a bokám fölé.

2. A bokazokni a nevével ellentétben nem csak bokáig ér, én bőven bokán felülre is fel tudom húzni.


De mint mondtam, és ezekszerint elkerülte mégis a figyelmedet, én is a TÉRDZOKNIT szeretem. Oké ?

2012. ápr. 12. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Ha hidegebb az idő, akkor harisnyanadrágot, ha jó iső van, akkor térdzoknit. Üvegszálasat szeretem.


A mintás harisnyákkal óvatosan, és inkább egy max. két színű ruhához érdemes fölvenni, máskülönben nem érvényesül a mintája.

2012. ápr. 12. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Ha a nadrág hosszú, akkor vagy boka vagy térd harisnyát vegyél hozzá.. azt amelyik neked kényelmesebb.

A színe szerintem mindenképpen testszínű legyen, szerintem úgy néz ki a legjobban!

2012. ápr. 13. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!