Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Milyen farmer all jobban egy...

Milyen farmer all jobban egy mackosabb ferfinak, ha pl a combjai eleg vastagok es a feneke se kicsi?

Figyelt kérdés
Legyen egy szammal nagyobb kenyelmes,de abban tul nagynak tunik,vagy legyen szuk,ami nem tul kenyelmes,kissebbnek tunik,de neha rosszul hangsulyozza ki az egyes reszeket?
2012. ápr. 14. 11:03
 1/3 anonim ***** válasza:
Na az én szerelmem is pont ilyen alkat. Nekem aztán tök mindegy milyen gatya van rajta, mindenhogy tetszik. Mondjuk az ő feneke, combja is méretes, de tiszta izom! Szerintem a középút a legjobb. Legyen a naci testresimuló, de ne túl feszes.
2012. ápr. 14. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Legyen pont a mérete, se nagyobb se kisebb! Az már úgyis a fazontól függ, hogy répa, vagy trapéz vagy szűk, vagy lezser! De szerintem a mackós férfiaknak nem áll jól se a szűk, se a répa, inkább az egyenes fazon! Mint pl ezen a képen a kedvenc mackós pasimon Gohér Balázson! :) [link]
2012. ápr. 14. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
semmiképp sem csőnaci!!a többi (szinte..) mehet. :))
2012. ápr. 15. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!