Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » New Yorkerben vettem 4 napja...

New Yorkerben vettem 4 napja egy farmert ami legalább 2 számot tágult. Vissza vihetem?

Figyelt kérdés

Vettem egy farmert ami pont a méretem volt, nagyon örültem is neki, de 1 nap hordás után már ott tart, hogy majdnem leesik rólam annyira kinyúlt ami miatt nagyon elvagyok keseredve. Ilyen indokkal visszatudom vinni a boltba , hogy becseréljék minőségi okokra tett kifogás miatt?

mert ha kicsit tágult volna az a szokásos de , hogy ennyit?

Mit tehetek?



2012. ápr. 18. 11:00
 1/9 anonim ***** válasza:
Blokkal együtt menj vissza az üzletbe és határozottan kérd a cserét.Kötelesek kicserélni!Ügyes légy!
2012. ápr. 18. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Köszi:)

Veled már volt hasonló?

2012. ápr. 18. 11:11
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen.De nekem volt egy kis harc is velük.Aztán közöltem velük,hogy a fogyasztóvédelemtől fogok tanácsot kérni,mi a teendő ebben az esetben,és rögtön hangnem váltás volt.Ha határozott vagy és nem hagyod magad akkor nem tudnak valami hülye kis ürüggyel lerázni.Kötelesek a cserére!!!!
2012. ápr. 18. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ha szülővel, vagy felnőttel mész, az még jobb, mert őket nehezebben rázzák le, nem "nézik úgy hülyének, mint a fiatalokat".
2012. ápr. 18. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Vidd vissza blokkal. vagy azonnal cserélik, vagy fel KELL venniük egy jegyzokonyvet a fogyasztoi minosegi kifogasrol. ha ezt nem akarják megtenni, akkor fogod magad és mindezt leirod a vasarlok könyvebe. a sajat példányod másolatát elküldöd a fogyasztovedelmi fofelugyelosegnek és azon túl, hogy kotelezik oket a cserere,penzvisszafizetésre, még jól meg is büntetik öket a jegyzokonyv miatt. amúgy ha azt kitöltik, akkor kb.2hét és ugyis neked ad igazat a belso ellenorzésük, mert nem éri meg neki 6ezerért kermiztetni.

természetesen mindezt csak akkor tedd, ha nem hajlandóak megoldani a problémád. és ne felejtsd, semmi esetre se bunkózz velük, mert bárhogy is járnak el, ök ezt kapták utasításban a fönöktöl. szépen kitöltöd a papírokat és kész.

üdv: egy üzletvezetö

2012. ápr. 18. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

# 4/5 25 éves vagyok, csak ilyen indokkal még nem vittem vissza semmit, mert ennél a cégnél sose tapasztaltam ilyet eddig.

De nem fogom hagyni magam. Ma megyek 6 fele vissza vinni és akármi is lesz megírom ide:)

De ha mást legalább leszeretném vásárolni.


# 5/5 Köszönöm a választ. És megjegyzem, ha netán akadékoskodnának:)

2012. ápr. 18. 16:17
 7/9 anonim ***** válasza:
Szerintem is kövesd az előző válaszokat, a fogyasztóvédelmes fenyegetés beválik, attól megijednek!:)
2012. ápr. 18. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Sikeresen megjártam a boltot!

Hibátlanul történt minden:D Nem kellett fenyegetőzni, elmondtam mi gondom van a ruhával. Ők visszafizették a pénzt.:) Meg is lepődtem , hogy nem kellett vitába szállni velük. Képzeletbeli váll veregetés jár a New Yorkernek

2012. ápr. 19. 00:35
 9/9 Zsófi890 válasza:

Sziasztok!

Ugyanez a probléma áll fenn nálam is. Nagyon kinyúlt a megvett nadrág, blokk megvan, de a címke nincs. Így is érdemes visszavinni, vagy teljesen felesleges címke hiányában? Előre is köszi!!!

2015. febr. 9. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!