Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Manapság ciki normális fazonú...

Manapság ciki normális fazonú bugyit hordani?

Figyelt kérdés

Hordok franciát és tangát is, de a legtöbbet az ilyen hagyományos fazonúakat. De itt csomóan írják, hogy mamabugyi meg hogy ciki. Pedig szerintem pont ez a fazon a legcsinosabb. Legtöbbször a fehérneműcégek is ilyenekkel reklámozzák magukat.

[link]

[link]

[link]

Most ez komolyan ronda?



2012. máj. 9. 18:23
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
nem mind1? Azt hordj ami kényelmes és ami neked tetszik.
2012. máj. 9. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim válasza:
kezdjük ott hogy ez nem normális bugyi...az első valami fullos csipkézett..a második szerintem sexy a harmadik még talán normálisabb...ha ezek normálisak akkor nézzél bele anyám szekrényébe...ő olyan ruhákat hord hogy minimum 4x blrférnék
2012. máj. 9. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

Ez nem ciki, de tedd a szívedre a kezed: csak intimissimi és Felina és egyéb márkás bugyikat hordasz? Nyilván nem.

Ezekből gyakoribba kevésbé szép, és kevesebbet mutat mint a tanga, viszont nem olyan szexi mint a francia.

2012. máj. 9. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 Ci.ara ***** válasza:

sztem tök mind1 h milyen bugyit hordasz ha jó a segged akkor felvehetsz torpedó bugyit is :D

meg nem hiszem h sokáig rajtad marad a bugyi :D

2012. máj. 9. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat(: Nyilván azt hordom ami nekem tetszik, csak tudni akartam mi a véleménye erről a többi embernek. Jöhetnek még válaszok(:
2012. máj. 9. 18:46
 6/15 anonim ***** válasza:
15%
9.-be is arról beszélnek, hogy milyen gáz a mama bugyi, meg tepsi stb. Én tangát hordok, meg néha franciát. Az ilyen nagyzolósabb osztálytársaim is mind mama bugyit hordanak. Jókat nevetek tesi előtt az öltözőn, hogy hoppá még se tangát hordasz?! :DD Szerintem nem gáz, de legalább akkor ne hazudjon róla.
2012. máj. 9. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

gimiben hordtam állandóan tangát, aztán végzős koromban leszoktam róla. ja nem mellékesem nem is egészséges. :D


most már normál bugyit hordok, ilyen fazonút:

[link]


hol érdekel, ki mit gondol róla? látja valaki? nem. max az, akivel lefekszem, de amúgy ha nagyon szexiben akarom nyomni, felkapok egy tangát. szerinted ki gáz? a normálbugyis lányok, vagy a tehenek tangával? noakkor?

2012. máj. 9. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
4%
nem ciki, de sztem baromi ronda és taszító
2012. máj. 9. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Én is régen ilyen bikini fazonút hordtam. Ami nem tele bugyi de nem is tanga, csípőnél felhúzott picit.

[link]

Persze nem márkásat, kínaiban is vannak szépek pár száz forintért.

Aztán egy nyáron vettem vékony vászon nadrágokat meg sortot és valahogy zavart hogy a vékony anyagon áttűnik a bugyinak hol van a széle a fenekemen... Vettem 1-2 tangát. Először megbolondultam tőle, most meg úgy megszoktam, hogy ha visszaveszek egy hagyományost, fura hogy a fenekemen is van belőle anyag. :D

Persze orvoshoz normál fazonban megyek, szerintem oda nem illik a tanga, meg a csipkés francia is kihívó. Oda egy pamut sima bugyi illik, akár csípő fazonú de akkor is némileg takarjon és ne vágjon be sehol. :)

2012. máj. 9. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Utólag látom ez is tanga, de szóval ilyen mint ez a zöld csak hátul felszabott de nem tanga!
2012. máj. 9. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!