Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mi a baj a szandál-zoknival?

Mi a baj a szandál-zoknival?

Figyelt kérdés

Mindenki azt mondja, hogy az nem jó, meg ocsmány, ronda, hogy szandált meg papucsot ne húzzunk zoknival, de nem értem ezeknek az alapját. Már mért lenne ronda meg ocsmány meg ízléstelen?

Például mi van, ha túl meleg van félcipőhöz, de nincs elég meleg zokni nélkül venni a szandált?



2012. máj. 11. 13:31
1 2 3 4
 1/32 anonim válasza:
32%

Lehet, hogy annak aki hordja praktikus. De esztétikátlan, looser hatású, csúnya.

Most hogy lehet megmondani valamiről, hogy miért nem tetszik? :D Ha túl meleg van a félcipőhöz akkor nehogymár a szandálban (amúgy pasin alapból szerintem elég gáz a szandál, inkább akkor papucs) jobb legyen zoknival.


Ha neked tetszik és praktikusnak érzed akkor hordd így, de azon ne csodálkozz, ha másnak (és a többségnek) nem tetszik. Igazából senki nem tiltja meg.


Az a két ruhadarab nem illik egyszerűen össze. Akkor hordj vászoncipőt zoknival, azért lerohadni így sem fog a lábad.


28/n

2012. máj. 11. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim válasza:
36%

én sem értem. szerintem kifejezetten szexi.

de most komolyan.

2012. máj. 11. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
80%

hát ha rövidgatyához elég meleg van, akkor többnyire zokni sem kell :)

Ha meg fázós vagy, akkor vegyél fel térdgatyát utcai edzőcipővel meg szár nélküli zoknit.


A 3 éves gyerekemre szoktam adni szandált-zoknit, de csak mert még óvodás.

2012. máj. 11. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
33%

Egyszerűen nem illik össze ez a 2 dolog. Nőknél elfogadott a nejlonharisnya-szandál párosítás, de ffiaknál a szandál-zokni nem.

25/N

2012. máj. 11. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
22%

Ezekhez a mostani "gumipapucsokhoz" szerintem felvehetsz (hosszúszárú)zoknit, de csak hosszúnacival.

Szandálhoz és hosszúnadrághoz húzhatsz zoknit, de rövidebb nadrághoz elég furcsán néz ki.


Ez kb. olyan mintha ujjaspapucshoz, lábtyűt húznál, rövidnadrággal. :)

2012. máj. 11. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
73%

Egész egyszerűen szerintem magával a zokni mutogatásával van a baj. a Nők mit csinálnak?


Nincs meleg: zokni és hosszúnadrág -> zokni nem látszik

Döglesztő meleg van: papucs/szandáll -> mezítláb

Köztes: Cipő titokzoknival (csak egy kicsit látszik bokánál, hogy van rajtad) vagy csini ciő harisnyával (elegáns)


Szóval meg az a zokni halál mocsok lesz estére, gondold el, miféle helyeken mész vele. Aztán mindenki arra asszociál: zokni -> lábbűz -> ez szandállal kombinálva = menekülj.


A szandál-zokni a legalapvetőbb divatbaki, ha lenne gyerekem, max oviban vehetne fel ilyen kombinációt.

2012. máj. 11. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
33%

20 éve még az sem volt ciki ha hosszú szárú zoknit húztál sportcipőhöz aztán bejött a bokazokni és azóta ciki ha rövid nadrághoz meg spotcipőhöz hosszú zoknit veszel.

Régen a papucs-zokni kombó sem volt gáz, de most már az.


Szerintem egyébként maga a szandál mint olyan, eleve gáz egy férfin.

2012. máj. 11. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
28%
Randiztam egyszer egy szandál-zokni pasival,háccc..nemjött össze a dolog,és nem a lábbeli volt az oka,de hozzásegítette a nemhez. A cipő is mutatja milyen vagy..na hát az a pasi is olyan volt..lúzer,maradi,öreges..18 évesen..pont mint a szandál-zokni párosítás jellemzői. Ha hideg van tornacipő/sportcipő,ha meleg akkor papucs vagy szandál zokni NÉLKÜL.
2012. máj. 11. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
59%
Egyszerűen ízléstelenül néz ki.De ezt nem kell tanítani,szerintem akinek kicsit is van szépérzéke az nem vesz fel ilyen kombót.
2012. máj. 11. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
66%
Hogyha meleg van, nem kell zokni. Ha nincs elég meleg,akkor meg minek vesz fel valaki szandált sportcipő helyett? Logikátlan,és izléstelen. Otthonra persze oké,de azért az utcára le lehet menni normálisan is (és ez nem a kisestélyit jelenti). Csak tényleg,papucshoz sem húzol zoknit ,mert a meleg miatt vetted fel a papucsot.A szandál is ugyan ez.
2012. máj. 11. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!