Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mi a baj a szandál-zoknival?

Mi a baj a szandál-zoknival?

Figyelt kérdés

Mindenki azt mondja, hogy az nem jó, meg ocsmány, ronda, hogy szandált meg papucsot ne húzzunk zoknival, de nem értem ezeknek az alapját. Már mért lenne ronda meg ocsmány meg ízléstelen?

Például mi van, ha túl meleg van félcipőhöz, de nincs elég meleg zokni nélkül venni a szandált?



2012. máj. 11. 13:31
1 2 3 4
 31/32 anonim ***** válasza:

Ha már igy elő lett szedve a kérdés, én nem szeretem a szandált. Mocskos lesz benne a lábad (vagy a zoknid), belemegy a kavics, zokni nélkül cuppog benne a lábad, ha bőr, akkor eleinte fog. Szerencsére vannak könnyű nyári mesh felsőrészes cipők, amik mostanában divatosak is.

Ezzel együtt tőlem mindenki azt hord amit akar, tőlem mezítláb is lehetsz (szandál nélkül :)

2017. okt. 3. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/32 anonim válasza:
Az hogy ha meleg van minek zokni, ha meg hideg van minek szandál. Meg az is hogy szinplán hülyén néz ki.
2019. dec. 22. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!