Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Nyáron, kánikulában szoknyában...

Nyáron, kánikulában szoknyában és harisnyában, vagy hosszúnadrágban könnyebb kibírni?

Figyelt kérdés
Sajnos csak ezek közül lehet választani.
2012. máj. 31. 19:28
 1/7 anonim ***** válasza:
Szrintem valami vékony, lenge nadrág. Vagy nejlonharisnya.
2012. máj. 31. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

miért csak ezek közül?

Amúgy vászon nadrág ami lenge az inkább :) vagy nagyon vékony harisnya,de nem látom értelmét

2012. máj. 31. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
52%
Neccharisnya + miniszoknya... nálam ez vált be.
2012. máj. 31. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én vékony leggings-ekben és hozzá hosszú (persze rövid ujjú) felsőkben szoktam általában nyáron lenni, én napallergia miatt nem vehetek fel rövid cuccokat. :S De a lenvászon is jó, majd veszek magamnak is egyet.
2012. máj. 31. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szoknyában és harisnyában.
2012. jún. 1. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha jól sejtem te is valami elegánsabb helyen, vagy nagyvállalatnál dolgozhatsz, ezért a dress code követeli meg tőled ezt az öltözködést. Én a lenge nyári szövetnadrágot javaslom, én is azt hordom. Régebben nekünk csak szoknya+harisnya volt az elvárt viselet, most már nadrágot is hordhatunk és ez jobban bevált. De miért nem próbálod ki mindkettőt? Egyik nap egyik,másik nap másik és aztán eldöntöd!
2012. jún. 1. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Abban biztos vagyok,hogy aki napallergiában szenved,annak bizony föl kell vennie a harisnyát,meg olyan ruhákat ami eltakarja a végtagjait.Láttam is egyszer egy lányt néhány éve.Nyár volt dögmeleg,és 30 fok árnyékban.Ekkor láttam meg egy lányt tavaszias kabátban,szoknyában,fehér pamutharisnyában,sportcipöben.Azt hittem rosszul látok,majd nem bírtam megállni,hogy meg ne kérdezzem:Ne haragudj,semmi közöm hozzá,de nincs meleged ebben a ruházatban?Erre ő azt felelte,hogy nem venné fel ha nem lenne napallergiája,és tovább sorolta a következményeit,ha a napon lenge ruházatban lenne.Egy szó mint száz,de elég döbbenetes volt,és nagyon megsajnáltam.Az biztos,ha nekem napallergiám lenne,én elköltöznék valamelyik északi országba ahol még nyáron is hűvös van(Svédország-Norvégia).
2012. jún. 3. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!