Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Milyen ruhát illik felvenni...

Milyen ruhát illik felvenni nyolcadikos bankettre?

Figyelt kérdés
Valami sima hétköznapit? Vagy valami csinit? Ti mibe voltatok/lesztek? A koktélruha magassarkúval jó ötlet? Vagy túl flancos?

2012. jún. 2. 21:41
 1/5 anonim ***** válasza:
Én sima hétköznapi ruhába voltam.. az én osztályomban mindenkinek hétköznapi ruhája volt.. Mondjuk lehet, hogy nálatok nem így van, fene tudja.. :D
2012. jún. 2. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Nálunk inkább a koktélruhák mennek :)
2012. jún. 2. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

talán úgy gondoltad: mibeN..

A koktélruha jó ötlet,főleg ha nem a teremben lesz XD

Nekünk szerencsére egy pizzázóban és én valami rövid ruhát nézek,egyszer láttam a New Yorker-ben egy fekete-fehér négyzetes óriásfolt hatású ruhát.

2012. jún. 3. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Bocsánat a hibáért! Azt hiszem koktélruhát fogok fölvenni.
2012. jún. 3. 16:18
 5/5 anonim ***** válasza:
Mi leegyeztük. Eleinte egy teremben leszünk, majd estefele kiegyünk a városba, pizzázni mg utoljára együtt hűlyéskedni valamiken. Én egy ilyen közepes ruhát vettem, a flancos koktélruha és a hétköznapi cuccok között. Bár én Kanadából vettem, szerintem itt is vanak csini kis buliruák, a Váradi vagy, nézz körül esetleg Csak csajokon is:)
2012. jún. 11. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!