Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mi a véleményetek a "láthatatl...

Mi a véleményetek a "láthatatlan, szilikonos" melltartóról? Tényleg megtartja a melleket?

Figyelt kérdés

Csak mert sehol semmi pánt, és így nehezen hiszem el. De ha tényleg betartja amit ígér, akkor veszek egyet.

Ja, meg hát szilikon/műanyag... Kellemes lehet beizzadni alá...



2012. jún. 3. 12:35
 1/5 anonim ***** válasza:
Inkább normál melltartó vagy szilikonmell..
2012. jún. 4. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

nem tudom pontosan mire gonolsz arra amikor van két ilyen szilikonos mellformájú "melltartó" és azok tapadnak rá a melleidre, akkor az nem sokat ér sajna.... ha meleg van és izzadni kezd a böröd lecsúszik a melledröl. Legfeljebb akkor jó ha hideg van :)

Ha meg szimpla melltart´ra gondolsz ami a kar alatt két szlikonkoronggal tapad a börödre akkor azzal is ugyan az a baj. Melegben lecsúszik a nedves börödröl

2012. jún. 8. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Az elsőre gondoltam.

Nekem is ez volt eszembe, meg az sem lehet kellemes érzés, mikor alápálsz ...

2012. jún. 8. 19:24
 4/5 anonim ***** válasza:
az enyémet nem fogta meg
2012. jún. 19. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Princ Nicole válasza:
Vett már egyáltalán valaki ebből a nagyon is drága melltartóból? Várok véleményeket, akinek van?
2017. júl. 3. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!