Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ti örülnétek, ha megint...

Ti örülnétek, ha megint divatba jönne a - nyári - kesztyű? És nem kellene hozzáérni pl. a koszos kapaszkodókhoz, idegen kilincsekhez, korlátokhoz stb.

Figyelt kérdés

2012. jún. 8. 19:38
 1/10 king20000 válasza:
Nekem nagyon tetszene! Elegáns és higiénikus is egyszerre.
2012. jún. 8. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
nekem is :)
2012. jún. 8. 19:46
 3/10 anonim ***** válasza:
Én annak örülnék, ha divatba jönne a BKV-nál a takarítás! Akkor nem lenne a kapaszkodókkal, stb gond! ;)
2012. jún. 8. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

örülnék:)

15/L

2012. jún. 8. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
hát ha nem is kesztyű, de pl. fotocellás ajtók mindenhol, akkor nem kell kilincsezni, és a korlátokat, kapaszkodókat fertőtleníthetnék gyakran.
2012. jún. 8. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

nyári kesztyű? ez lányoknak van gondolom? olyan mint régen az úrhölgyeknek volt? vagy ilyen necc izé, ami a gothoknak van?


amúgy én is utálom, a kapaszkodó, stb, de sztem ott meg lenne oldva ha engedélyeznék h a koszos büdös embereket páros lábbal le lehessen rúgni a buszról... meg azt is aki a kezébe tüsszent aztán fikás kézzel megfogja a kapaszkodót.

én mondjuk próbálok nem kapaszkodni legtöbbször, egyensúlyozok. amúgy a kérdésre reagálva király lenne ha a gázálarc is divatba jönne, annyi a büdös ember, és annyi betegség terjed sajnos úgyis h a pofádba köhög az a sok proli :(

megoldás: nem kell bkv-zni. mivel az autó a fővárosban szintén nem alternatíva: költözz a munkahelyedtől/sulidtól 500 m-re...

2012. jún. 9. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
szerintem is jó lenne a gázálarc is :) a japánoknál már divatban van a "baciálarc"
2012. jún. 11. 15:52
 8/10 anonim ***** válasza:
Én hordok ilyeneket.24
2012. jún. 18. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
és nem tettek még rád megjegyzéseket, amiatt, hogy nyáron kesztyűt hordasz?
2012. jún. 28. 12:44
 10/10 anonim válasza:
Én is örülnék neki. Az a baj, hogy le lehet ülni, de ki tudja, azon is mi van. Jó lenne nyárra is valami kesztyű, amiért nem is néznek nagyon meg :D
2013. ápr. 8. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!