Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Milyen melltartót hordjak, ha...

Milyen melltartót hordjak, ha nem egyforma méretű a két mellem, egyáltalán változhat ez?

Figyelt kérdés
Általában kínaiban szoktam melltartót venni, mert olcsók. Szóval ilyen szivacsosakat hordok. A gondom az, hogy a bal mellem nagyobb a jobbnál. A bal akkora, hogy ha ráteszem a kezem, kitölti a tenyerem, viszont a jobb meg szinte teljesen vissza tudom nyomni. Ezt kosár méretben nem tudom, hogy van, de B-s kosarút hordok és a bal mellemre tökéletes, a jobbnál viszont eláll. Ha kisebb kosarút nézek, akkor az meg a jobbon mutat jól, de a balra kicsi :S

2012. jún. 15. 18:50
 1/3 anonim ***** válasza:
Varratni kell, vagy olyan melltartót venni amiből a szivacs kiszedhető és akkor a jobb mellednél bennehagyod a balon meg kiszeded.
2012. jún. 15. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

elsonek igaza van:)

szoval marad a varialas,,

trukkozes..

de


de sokan vannak igy..!!!

varialni varialni..

kitartast!!

mondom sokan vannak igy...


tudom nem volt segitseg...

2012. jún. 15. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Még a variáláson nem gondolkodtam, talán azért, mert amilyen melltartóim vannak, azoknak maximum az alsó részébe lehet egy kisebb szivacsréteget becsúsztatni, de nekem a felső részénél áll el. Olyan melltartóm meg még nem volt, amiből ki is lehetett volna venni szivacsot.
2012. jún. 16. 03:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!