Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Milyen a stílusa egy leginkább...

Milyen a stílusa egy leginkább alter rockot hallgató lánynak?

Figyelt kérdés

Úgy értem, öltözködés(milyen ruhákat, cipőt, táskát hord), hogy festi magát, milyen kiegészítőket visel, stb.. ?

És hol lehet ilyen stílusú dolgokat venni?


2009. júl. 5. 17:27
 1/10 anonim ***** válasza:

Azért azt ajánlom, h próbálj meg ráérezni előbb. Mert ha nem megy, ez nem a te stílusod.

AlterEgo (Blaha) ill. az Astórián egy kapualjban nagyon jó cuccok vannak.

Amúgy meg nem dől össze a világ ha te ilyen zenét hallgatsz, de nem ebben a stílusban öltözöl. :) Ha sokat jársz koncertekre úgyis rád ragad.

2009. júl. 5. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
ne túl durva alter rockra gondoljatok, hanem ilyen vegyes stílusra.. alternatív rock, indie, akusztikus gitáros számok, stb..
2009. júl. 5. 18:30
 3/10 anonim ***** válasza:
49%

tornacipő, csőnadrág, valamilyen figurás felső, minimum akkora sál, mint a fejed (nyáron is!!), valami retró táska (pl olyan, amire rányomták a beatles egyik fényképét), fekete keretes szemüveg (ilyenkor nyáron napszemüvegnek vagy a ray-ban [persze nem eredeti, az luxus lenne nekik.] aviator nevű darabját, vagy szintén ezen márkának a wayfarerjét viselik.utóbbi jó, ha színes keretes, de minimum legyen fehér, fekete semmiképp sem].

a csuklódra kötözz bőrszalagokat, fülbevalóból pedig olyat vegyél, ami olyan, mint egy bakelitlemez, csak kicsi.

az alterlányok nem igazán festik magukat, a hajukat pedig pláne nem..maximum kihúzzák barna szemceruzával a szemüket+szempillaspirál.

azt hiszem, ennyiben ki is merülne ez a dolog.bővebb információért látogass el egy fesztiválra, vagy a zp-be, esetleg menj ki az utcára, hogy jobban magadénak tudhasd az alter életérzés minden apró örömét a füvön gitározástól a felülről fényképezkedésen át az altertáncig.

így majd aztán tutira egyedi leszel, ne aggódj.

2009. júl. 5. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
88%
Elárulom neked, hogy ha valaki csak úgy kitalálja, hogy ő mostantól így fog öltözni, az látszik rajta, és nagyon, de nagyon szánalmas. Szóval még mielőtt belemennél ebbe, adok egy jó tanácsot: ne. Erre tökéletes példa az egyik osztálytársam, és én. A csaj mindig full fekete, teszi a megjegyzéseket, hogy ő bizony nem venne fel rózsaszín pólót, rózsaszín sálat, mindezt nekem mondja, mert én igen. Ha felveszek egy szegecses övet, akkor magyarázza, hogy hát ő is fel akarta venni, meg ilyesmik. A csaj Avril-rajongó, nekem a kedvencem a Metallica, az Iron Maiden, a Testament, a W.A.S.P., és az ehhez hasonlók... És kin röhögnek? A fekete ruhás Avril-rajongón, vagy a rózsaszín pólós Metallica-rajongón? Hát naná, hogy az előbbin... Ha néha van kedvem, vagy olyan helyre megyek, felveszem a Metallica-pólómat, de valaki nem attól lesz ilyen, vagy olyan, hogy milyen ruhákban járkál, könyörgöm, erről szokjatok le...
2009. júl. 5. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
36%

bazeg, olyan amiben jólérzed magad...:S

nemgondoljátok h ez rohadt gáz? hallgattok egy bizonyos zenét, és ebből mért következik az h rögtön úgyis kell öltözni, mint a 90000 többi aki ugyanezt a zenét hallgatja? ez annyira primitív...de nembaj, majd kinövöd úgyis.

2009. júl. 6. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Én fanatikus quimby rajongó vagyok, de meg nem mondják rólam, mert a stílusom inkább a gótra hajaz. Persze ilyenkor nyáron igénytelen hippinek festek, mert a napon nem bírom a feketét, szóval halálra hordok egy narancssárga bő nadrágot, különböző zsákruhákkal.


Annyira sokféle zenét hallgatok, h nem szeretnék egyik zenei szubkultúrába sem csatlakozni, mert a zenék sugározta életérzést mindig eltorzítják az ilyen csoportok.

És bár sehová sem vagyok besorolható, eszméletlenül jól érzem magam, és nem parázok azon, h hú ma nem alternek öltöztem, pedig HS7 szól a fülemben, vagy nem öltöztem laza hippinek, pedig Infected pattog a fejemben.

Persze akit biztonsággal tölt el, h elkötelezze magát öltözködésben egy zeei csoportnál tegye, én mindig a felülről látók nyugalmával csemegézek az egyes stílusok javából, és nagyon jól érzem magam.

Egyedinek. :)

21/L

2009. júl. 6. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Én láttam már olyan alteros csajt aki hófehérre volt sminkelve sötétszőke lezselézett hullámos hajjal,a szeme körül narancssárgával kifestve és az arcát vérfoltok tarkították.Szóval azért vannak akik eléggé erősen sminkelnek.
2009. júl. 6. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
32%
Ezt hívják divatrockernek. Ha nem tudsz semmit a stílusról, ne próbálj rocker lenni.Nem fog menni. Én belülről vok az , de vtam kívülről is. érezz rá a zenére, de kényszerből nem kell.
2009. júl. 6. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
de most miért oltotok le?:S csak érdeklődtem...
2009. júl. 6. 21:37
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Azért oltanak le, mert gyökerek :)

Abban igazuk van, hogy nem kell csak azért kiöltözni, hogy, de a kérdésre persze nem válaszolnak. Ellenben valaki már jól leírta feljebb, még ha gúnyos megjegyzéseket is tett hozzá.

2009. júl. 10. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!