Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Van egy bordó spagettipántos...

Van egy bordó spagettipántos ruhám. És van fehér, fekete, testszínű melltartóm. Szilikonpántos vagy bordó nincs. Melyik melltartó vehető fel ehhez a ruhához úgy hogy ne legyek nevetséges? Újat most nem vennék.

Figyelt kérdés

2012. jún. 30. 20:01
1 2
 1/12 anonim válasza:
Én attól tenném függővé , hogy a hozzá felvett cipő milyen színű lesz. Ha fehér cipő , akkor fehér pánt ha fekete cipő akkor fehér pánt...stb. Szerintem ha valamivel összhangba hozod akkor nem lesz nevetséges:)
2012. jún. 30. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Fekete vagy testszínű. A fehér nagyon rikító, nem lenne túl ízléses.
2012. jún. 30. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:
Szerintem mégis érdemes lenne beruháznod egy újra, hosszútávon biztosan megéri. Egész olcsón (1-2 ezer forint) is lehet kapni teljesen levehető pántú melltartókat, amik jól tartanak. Ha az új mellett döntesz, a fazonra mindenképpen figyelj, de ezeket könnyű felismerni arról, hogy belül van rajtuk egy vékony szilikoncsík, hogy ne csússzon le. Páromnak pánt nélküli toppokhoz vettünk ilyet, és azóta is imádja, mert kényelmes és valóban tart.
2012. jún. 30. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
Fekete vagy testszínű, ha nem akarsz újat venni:)
2012. júl. 3. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
49%
áttetsző :)
2012. júl. 3. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
48%
bemész egy kinaiba vagy egy százforintosba és veszel 300ftért egy szilikonpántot ,biztos hogy olyan melltartod is van aminek levehető a pántja
2012. júl. 3. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Fekete vagy testszinút javaslom.
2012. júl. 3. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
én is a fekete vagy testszínűt ajánlom
2012. júl. 3. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
pántnélkülit
2012. júl. 3. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
52%
Valaki javasolta a szilikonpántot. Én nem javaslom, ugyanúgy látszik és ilyen melegben az izzadságtól még csúnyább lesz. Én a feketét venném fel.
2012. júl. 3. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!