Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Irodában dolgozó nők, ti hogy...

Irodában dolgozó nők, ti hogy öltöztök munkahelyeteken ilyen forróságban?

Figyelt kérdés
Rövid ujjú blúz, vagy ujjatlan is megengedett, vagy ti is megposhadtok a hosszú ujjú blúz és blézer kombinációban mindezt harisnyával megfűszerezve?
2012. júl. 1. 16:54
 1/3 anonim ***** válasza:
Rövid ujjú blúzban szoktam menni.De nincs meleg hisz van klíma.
2012. júl. 1. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Rövid ujjú blúz, ujjatlan blúz, szoknya, nyári ruha.

Eszemben sincs hosszú ujjút, blézert, vagy harisnyát felvenni, ugyan én csak gyakornok vagyok a hivatalban, de a rendes ott dolgozó nők is hasonlóan öltözködnek, vagy capri nadrágokat szoktam még látni rajtuk sima elegánsabb pólóval vagy inggel, rövid ujjúval vagy ujjatlannal.

Arra figyelek, hogy ne legyen túl rövid a szoknya vagy mély a dekoltázs, de ezen kívül nem kell ezt annyira túlbonyolítani :))


20/L

2012. júl. 1. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

én istennek hála bármit felvehetek jóformán.....de tényleg bármit...sporotsabban is öltözhetek akár..és az egészen rövid szoknya is megengedett....ügyvédi irodában dolgozom...csak a fönök van meg én....na meg az ügyfelek...bár nyáron az kevesebb....ha nem tetsző lenne az öltözködésem, fönököm elküldene haza átöltözni...legalábbis közölné, hogy legközelebb ne így...megtette már ügyféllel mikor biroságra kellett menni...uh hál istennek ilyen szempontbol nagyon laza a dolog


23L

2012. júl. 2. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!