Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Tudtok ajánlani olyan megbízha...

Zokniszörny kérdése:

Tudtok ajánlani olyan megbízható oldalt, ahonnan klassz ruhákat lehet rendelni?

Figyelt kérdés
Ismerem a bonprixet, az Otto-t, és a Kristinfashion-t (vagy ha valaki így ismeri,a divatbolt.hu-t). A bonprixben mindig olyan jó ruhák vannak, rendeltem is volna tőlük, de utánaolvasgattam fórumokon, és kiderült, hogy nagyon kevés ruha tényleg olyan, mint a képeken: vagy az anyaguk nagyon gagyi, vagy hibásak, vagy félre vannak szabva, stb. Most ezzel a Kristinfashion-nel szemezgetek, de elég drágák a ruhák, és nem akarok úgy rendelni, hogy kifizetek érte egy csomó pénzt, aztán kiderül, hogy nem is jó a ruha. Mit tudtok erről a webshop-ról, rendelt már tőlük valaki?

#rendelés #ruházat #webshop #katarinfashion #divatbolt
2012. júl. 9. 17:09
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha szétnézel a vaterán, nem is gondolnád hogy milyen isteni, trendi, egyedi darabokat lehet sokszor potom áron megvásárolni. Én már sokszor, sokféle eladótól vásároltam és (lekopogom) még eddig mindig tökéletes terméket kaptam. Ha pedig valami nem világos kérdezhetsz is az eladóktól!
2012. júl. 9. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

www.adryfashion.hu

innét 50 ezer ft értékben rendeltem édesanyámmal közösen,már másnapra kihozták,1 termék volt ami megjött és nem tetszett többit mai napig hordom és imádom:)

2012. júl. 9. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ja, és természetesen újakat.
2012. júl. 9. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!