Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Az egybetalpú magassarkúba...

Az egybetalpú magassarkúba könnyebb megtanulni járni?

Figyelt kérdés
eddig mindig 5-6 cm-es magassarkú cipőim voltak de nem tűsarkú mert abba végkép nem tudok járni :/ már kinéztem egy 9 cm-es egybetalpú cipőt,kíváncsí lennék hogy abba könnyebb megtanulni járni?

2012. júl. 12. 08:35
 1/8 anonim ***** válasza:
az első magassarkum egy 11 centis telitalpu volt. könnyeden jartam benne par perc utan. nekem rendkívül kényelmes volt. vedd meg szerintem:)
2012. júl. 12. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekem volt egy 5-6 centis, azt nem sokat hordtam, csak 2 évnyitó és egy évzáró keretéig. Aztán most ballagásra vettem egy 11 cm-s sarkat, hát kicsit fáj benne a lában, ballagáson 2 óra egyhelyben állás után azthittem leszakad :D. Menni még gyakorlok benne, mert nem akarok beégni 9.es évnyitón. xD


Hát kimegyek sétálni benne, felhúzom hogy szokja a lábam. 3 napja csinálom minden nap, kezdem érezni a változást. Jó izomlázam is lett tőle 2 óra járkálás után.:D (1-2 cm-s platformja van.)

2012. júl. 12. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nekem is van 9 cm-s egybetalpúm és sokkal kényelmesebb pár alacsonyabb sarkú cipőmnél,rengeteget járkáltam és buliztam benne fájdalom nélkül.Érthető is,hogy kényelmesebb hiszen a talpad alatt is van valami,szóval vedd meg nyugodtan.ja és plusz jó pont,ha van valami pánt,ami tartja a bokád,ez is sokat számít.
2012. júl. 12. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Ráadásul ha olyat veszel, ami platform talpú, akkor még könnyebb dolgod lesz; mert bár tegyük fel 9 cm magas a sarka, a platform lefarag belőle egy-kettőt, így még kényelmesebb lesz.

Szerintem is könnyebb járni benne, mint egy magassarkúban.

2012. júl. 12. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Nekem 13 centis egybetalpúm van, jelentem iszonyatosan kényelmes, van, mikor egy nap 6-7 órát elsétálok benne a városban. Mondjuk meg is kellett fizetni a minőséget, mert a kényelem azért az anyaghasználaton, összerakáson is múlik...

19L

2012. júl. 12. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 sweetsugar ***** válasza:
Igen,könnyebben tudsz benne megtanulni járni:)
2012. júl. 12. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
köszönöm a tanácsokat :) 3-as válaszoló épp olyan cipőt néztem ami tartja a bokámat is :) olyan szandál fazonú
2012. júl. 12. 11:52
 8/8 anonim ***** válasza:
Háát én simán szaladgálok 9-12 cm-es rendes magassarkúkba, vékony sarkúakban is viszont van egy 8cm-es telitalpú bokacsizmám, hát állítom, hogy abban már annyiszor megbotlottam, magassarkúban meg még egyszer sem... Szóval szerintem ez a cipő kialakításától függ :)
2012. júl. 12. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!