Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek ez jó márka?

Szerintetek ez jó márka?

Figyelt kérdés

Szerintetek ez jó cipő: [link]


A márka milyen? (Vty)



2012. júl. 12. 23:49
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
0%
O'Neil... na az márka. Erről nem hallottam túl sokat, de sok csóreszen láttam Vty-s cipőt.
2012. júl. 13. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Hát a barátnőmnek már 1 éve vty van, de úgy, hogy minden hónapban visszaviszi a blokkot és kicserélik, mert tönkremegy XD
2012. júl. 13. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

Deichman-ból van úgyhogy nem lehet valami szar!

De a cipő az milyen jól néz ki?Eddig mindig pumát vagy adidast vettem de azt mondták, hogy nekem már nem állnak jól ezek unalmas lett nekik (nem tudom miért hallgatok rájuk de a legjobb haverjaim mit tehetek) ezért megláttam és egyből megtetszett!Szal nem értem miért mondod, hogy minden csóreszen ilyet látsz!Én inkább 4 csikós gagyidast látok!

2012. júl. 13. 10:12
 4/14 anonim válasza:
Igen . Attól függ hogy lánynak vagy fiúnak .
2012. júl. 13. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

hát az árak alapján ki tudja


mondjuk szerintem kemények, én pont amiatt szeretem a deszkás cipőket hogy a sarka párnázott

2012. júl. 13. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Ahha én is olyanokat szeretem!Nem cseszi szét a lábam és kiszoktam párnázni + ban!

Egyértelműen fiúnak lesz!

(az vagyok)

2012. júl. 13. 16:43
 7/14 anonim ***** válasza:
igen? mivel párnázod ki pluszban?
2012. júl. 13. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Úgy értve párnázom, hogy veszek bele had ne mondjam mit! (nem tudom a nevét) van belőle ilyen gyógy is!

Nekem sokkal jobb szokott lenni mintha simán venném fel!Egyszer vettem fel anélkül és mentem benne 30-60 percet és már fájta a lábam mert elvolt szokva tőle!

2012. júl. 13. 18:54
 9/14 anonim ***** válasza:
vannak ám 10-20 között jobb márkájú cipők is, amik nem mennek szét 1 hónap után (ha vigyázol rájuk) pl: heavy tools, o'neill, levis, oakley, etnies (na ez egy nagy márka :)) Ezek mind sokkal nagyobb márkák és szerintem ne sajnálj 3-4 ezer forintot arra, hogy JOBB, menőbb, divatosabb, márkásabb cipőd legyen. Nézz körül majd, hogy kin-mi van. najó segítek: adidas, nike, vty, vagy turizós márkájú :D. ezek mostmár tömegmárkák azaz nem egyediek..vagyis csak 20-25 ezer fölött :) remélem segítettem [link]
2012. júl. 14. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Na látod ezt nem is gondoltam volna!Megfogadom a tanácsod és akkor a felsoroltak közül nézek valami cipőt!Az ára most nem lényeg!A felsoroltok közül egy pár márkáról nem is halottam de még csak nem is láttam olyat!De attól függetlenül rendelni is lehet, szóval ha a deichman-ban nincs akkor marad az online rendelés!Mennyire megbízható az oldal?
2012. júl. 14. 09:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!