Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mit vegyek fel a ballagásomra?...

Mit vegyek fel a ballagásomra? (A többi lent)

Figyelt kérdés

A sztori:Jövőre ballagok,és nem tudom mit vegyek fel.Nem igazán figyelek az öltözködésemre,ami van a szekrényemben abba megyek.

A lábaim,hát nem a legszebbek és a vádlim sem vékony,ezért nem szeretnék szoknyában menni,viszont szerintem mindenki abban lesz,de nem bánom ha kicsit különc vagyok.:)

Egy hosszú csőszárú fekete nadrágban gondolkodom,de lehet túl melegem lenne. Egy szép blúz vagy ing,erre kevésbér fordítok hangsúlyt.Na és a hajam? Van miből alkotni eléggé sok hajam van.Linkeket szívesen fogadok:)

Szerintem magassarkú cipőm lesz,már ha addigra megtanulok benne járni:)A a kiegészítőt és sminket már énis elintézem:) Tudom temérdek ilyen kérdés van,de én nem találtam választ a kérdésemre.Kérlek segítsetek.13/L


2012. aug. 3. 00:48
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Most komolyan azon aggódsz, hogy JÖVŐRE mit húzz fel?


Amúgy a ballagásokon gyakran formaruha van. Manapság már az általános iskolások is csinálnak tablót, egyen blúzban. Tehát a felső megoldva. Kontyot ne csináltass, az elég gáz egy 14 évesnek, láttam már olyat, röhejes volt. A nadrág meg... most azt mondod csőszárú, de lehet jövőre más lesz a divat. Egy combban feszes, egyenes szárú élére vasalt fekete naci mindenkinek jól áll, magassarkúval verhetetlen.

2012. aug. 3. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
szerintem ezzel csak akkor foglalkozz ..lehet addigra világvége lesz xdd ( ami szhtem tök hülyeségből de azért muszáj ideírnom xd)
2012. aug. 3. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
úgy van,egy fekete egyenes szárú nadrág ápol és eltakar. Ha nincs egyenpóló akkor meg kereshetsz valami szép inget találhatsz,május táján úgyis mindenhol ballagási ruhák lesznek. Hajra meg göndörítsd be vagy nézz alkalmi frizurákat neten :)
2012. aug. 3. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Szia!Szerintem hogyha csőgatyát veszel fel, akkor annyi erővel már felvehetnéd a szoknyát is.

Ha mindenképp ragaszkodsz a nadrághoz szerintem egy egyenes fazonút válassz.

2012. aug. 3. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

utolsó vagyok

itt van pár frizura is :)

[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


a magassarkú csak gyakorlás kérdése!hajrá ;)

2012. aug. 3. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenki kedves,kevésbé kedves válaszát!

Egyenpóló nincs,nyakkendő van!

Szoknya semmiképp!

Én láttam egész stílusos konytot is,rózsaszín orchideák voltak beletűzve.Írtó jól nézett ki.

Hát azt hiszem marad az élére vasalt nadrág:)

2012. aug. 19. 00:28
 7/11 anonim ***** válasza:
Orchideás konty...írtó jól néz ki: egy menyasszonynak, nem pedig egy 14 éves kislánynak. Olyan hajjal nagyon kitűnnél a többiek közül, nem jó értelemben. Persze ha a környezetedben az a normális...
2012. aug. 20. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Szerintem semmi elenvetni való nincs benne.Ez nem őrültség,képzeld ez normális.
2012. aug. 24. 20:55
 9/11 anonim ***** válasza:
Az is normális, ha egy 3 éves próbàlgatja az anyja magassarkúit, mégse abban megy oviba.
2012. aug. 26. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Bocsánat,nem tudtam hogy ha egy 14 éves lánynak van egy virág a hajában az polgárpukkasztó!Élmény a mai emberekkel való társalgás!
2012. szept. 25. 08:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!