Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ez az öltözék divatos szerinte...

Ez az öltözék divatos szerintetek egy fiún? Jól áll neki? (kép)

Figyelt kérdés
[link]

2012. aug. 9. 22:06
 1/7 anonim ***** válasza:
29%
Semmi extra, elmegy. Az ingnek jó a színe, az a papucs nekem strandolós, nem szeretem a tangapapucsot utcára (fiúkon főleg nem).
2012. aug. 9. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Nem olyan rossz.^^ Nekem annyira nem jön be, de azért nem hiszem, hogy minden csaj elutasítaná (már akik a külsőre mennek).
2012. aug. 9. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
70%
Jó, semmi extra. A nadrág az jó bár lehetne egy kicsit hosszabb. Az ing ing nagyon jó volna, ha nem lenne ennyire sok színű. Persze ez csak az én saját véleményem. De ha a divatot nézzük akkor, az idei nyár divatja szerint az ingednek is fehérnek vagy világosnak kellene lennie. És hiába van nyár a papucs akkor sem nagyon adja. Viszont sokkal jobb mintha a hagyományos papucs lenne vagy szandál ami egyáltalán nem vonzó.
2012. aug. 10. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 mr. versace válasza:
szerintem unalmas mindenkin hasonló cuccokat latni
2012. aug. 10. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Versace, küldjél egy kis lóvét a kérdezőnek, mindjárt elmehet a Váci utcába vásárolni.
2012. aug. 10. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 mr. versace válasza:
nem ugy értem nem néz ki jol a szerkó csak unalmas rengetek hasonlót látni az utcán
2012. aug. 11. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
pedig ezek se voltak olcsó cuccok :D
2012. aug. 11. 22:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!