Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Fiúk! Milyen stílusú lányok...

Fiúk! Milyen stílusú lányok jönnek be nektek? A finom, nőies, törékeny és magassarkút, szoknyát/egyberuhát viselő lányok, vagy a rövidnadrágot, tornacipőt, és pólót hordó lazábbak? 16/L

Figyelt kérdés

2012. aug. 15. 19:09
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Inkább az első,azonban volt már olyan,hogy a második féléből volt barátnőm.
2012. aug. 15. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
A finom nőies, törékeny és semmiképp sem magassarkúban csámpázó, nőiesen öltöző lányok jönnek be. De egy szép lány bármit vesz fel szép lány marad.
2012. aug. 15. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a lazább csajok, de nőies lányok, tehát ne köpködjön, káromkodjon, játssza az agyát.
2012. aug. 15. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
45%

Mindenféleképpen az első variáció! Egyébként nagyon szépen és érzékletesen fogalmaztad meg, benne van minden, ami fontos, ennél én sem tudtam volna jobban összeszedni a számomra ideális nőről való elképzeléseimet.

A 2. válaszolóval viszont nem értek egyet!

"Egy szép lány bármit vesz fel szép lány marad."

Azért nem tudom, hogy pl.: tornacipőben meg szakadt gatyában, hogyan lehet bárki is szép?!

2012. aug. 15. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Öltözzön minél gyakrabban nőiesen, azaz sokkal inkább szoknya és magassarkú, mint rövidnadrág és tornacipő! És természetesen viselkedjen is ehhez illően, nőiesen! Mondjuk szerintem a kettő erősen összekapcsolódik, a magassarkú ugyanis igen jó viselkedésformáló eszköz. Egy jól megválasztott magas sarkú cipővel még egy igazán vadóc vagy lazább lányt is hamar "be lehet törni" úgymond. Elvégre magassarkúban nem lehet rohangászni, csak lassan, kimérten, finoman közlekedni. Illetve törékenynek érzed magad benne, meg sokkal jobban rá vagy utalva a férfiak támogatására. Láttam már rá példát, mennyire meg tud változtatni egy korábban fiús lányt, ha nem állhat lapos sarkakon többé. :)
2012. aug. 16. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
7%
Nekem ezek a típusok jönnek be. Egy fáradt munkanap után, jöhet a mackóölelés í3 [link]
2012. aug. 17. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
A finom,magassarkús csajok :)
2012. aug. 23. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Erős, nőies, divatos, magassarkús. :)
2012. aug. 25. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
#6 az nem mackóölel hanem FELFAL konkrétan, nézd a szemét, a szemét figyeld
2012. szept. 11. 04:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!