Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Így augusztus vége felé...

Így augusztus vége felé közeledve, habár napközben meleg van, este olyan 9-10-11 felé már kell egy vékony pulcsi a felsőre? Vagy egy hosszú ujjú?

Figyelt kérdés
2012. aug. 19. 11:25
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
most én mondjam meg, hogy te akkor fázol-e vagy sem?
2012. aug. 19. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
figyelj, tegnap este 9kor még 29 fok volt, szóval szerintem most nincs rá szükség.
2012. aug. 19. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
100%
Menj ki az utcára és nézd meg h fázol vagy nem.-.-
2012. aug. 19. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
nem fog kelleni :)
2012. aug. 19. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
attol függ h milyen az idő és h te fázol-e....
2012. aug. 19. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ezt neked kell eldönteni fázol-e, illetve cipelsz-e magaddal plusz ruhát. A legjobb a hosszú ujjú póló, de nem fogsz megfázni pólóban sem, ugyanakkor egy vékony kabátban meleged sem lesz.

Ezek a tipikus bolond idők, amikor az egyik ember még pólóban van, a másikon már kabátot látsz.

Én nem szoktam magammal cipelni ruhát, reggel ha kabátban megyek, akkor délután akármilyen meleg van kabátban is megyek haza. Ha délután meleg van, nem viszek semmit magammal, este sokszor fázok. Nem a legjobb megoldás.


Idén asszem ráveszem magamat a váltóruha ciplésre, mert ez így nem jó.

2012. aug. 19. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Hát nekem tegnap bizony kellett a kardigán. Sőt 2 fele már úgy is fáztam.
2012. aug. 19. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!