Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Melyik az a nagy Háda bolt...

Melyik az a nagy Háda bolt ami a tv-be szokott lenni. Pl trendmánia és vállfás? Bp-n hol található?

Figyelt kérdés
2012. aug. 19. 11:56
 1/4 anonim ***** válasza:

[link]

A turikra gondolsz?

2012. aug. 19. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
igen turikra. nem vagyok pesti így nem nagyon tudom a kerületeket. tegnap is volt a trendmániába vagy valamelyik hasonlo műsorba. Azt hiszem egy áruházban van. Ilyen nagyon nagy vállvás. pontos címet aki tud írjon légyszi :) vagy amelyikba érdemes bemenni ha pesten járok majd. köszi
2012. aug. 19. 12:00
 3/4 anonim ***** válasza:
Sugárban van nagyon jó, a Keletitől ahogy sétálsz a Blaha felé, jobb oldalon ott is van egy nagyon jó, a Kökiben is, meg még egy bevásárlóközpontban, aminek nem jut eszembe a neve:D
2012. aug. 19. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszi szépen. nézegettem neten. lehet a lurdy-ra gondolsz mintha láttam volna ott is és az jó nagy.
2012. aug. 19. 17:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!