Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Nincs matrózblúzom holnapra....

Nincs matrózblúzom holnapra. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Régi sulimban nem kellett,és ma kiderült,hogy ide kell. Nem tudok kólcsönkérni,és 1 nap alatt venni sem.

2012. szept. 2. 22:11
 1/4 anonim ***** válasza:
öööö... időben érdeklődtél.. nem tudsz mit tenni, szép fehér blúzinkóban elmész.
2012. szept. 2. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

wtf? nálunk évnyitó sincs, nem kell kiöltözni, nem hogy még megmondják hogy milyen blúz...

amúgy:semmit. felveszel vmi más blúzt és kész. nemhinném hogy ebből akkora problémád lehet

2012. szept. 2. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Hát, most már semmit...

Amúgy mivel most vagy ott új, ezért szerintem nem fognak szólni, ma. hogy legközelebbre már ne felejtsd el. Menj el egy sima fehér blúzban, aztán majd ha valaki szól, akkor mondd, hogy elfelejtetted, és nem volt időd kölcsönkérni. Ennyi. :)) Amúgy én is ilyen suliba jártam, ahol kellett, és szerintem nem volt mindenkinek még első nap.

2012. szept. 2. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Anno beiratkozáson nem mondták, hogy kell?

Ahol az évnyitón matrózblúz kell, ott az összes iskolai ünnepségre is. Még a héten menj és vegyél valahol, mert most lehet kapni, később már nagyon nehéz lesz levadászni.

2012. szept. 3. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!