Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Indokolatlan napszeműveg vagy...

Indokolatlan napszeműveg vagy baseballsapka a gázabb?

Figyelt kérdés

az van, hogy műtét után a szemem még érzékenyebb lett, mint eddig és csak úgy hajadonfőtt csak hunyorognék egész nap, ha kint vagyok. Szóval szerintetek mi cikibb, ha baseballsapka van rajtam mindig, ha utcán vagyok, vagy ha napszeműveg?


f/31


2012. szept. 5. 15:32
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem a szemüveg kevésbé ciki. De azt hordd, ami jobb a szemednek.
2012. szept. 5. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Egyetértek az előttem szólóval.


Egyébként a cikiség relatív. Sítáborban hóesésben, feketepályán, egy lencsés napszemüveggel lecsúszni sem volt ciki. Télen a karácsonyi vásáron appan bóklászni ne volt ciki. Kaptam 1-2 mosolyt, nem gáz. :D

2012. szept. 5. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
A baseballsapka cikibb, ráadásul a napszemüveg jobban védi a szemet.
2012. szept. 5. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
egyik sem ciki, de a szemüveggel jobban jársz, egy jobb fajta nem csak megvédi a szemed, de öltöztet is.
2012. szept. 5. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

köszi

a jobb fajtán mit értetek? árulnak márkás, műanyagos sportost is 25.000-ért is, de gondolom ilyen normál szeművegforma csak napszemüveglencsésre gondoltok. Az a baj, hogy akkor ugyanott vagyok, mintha szemüvegem lenne, mert hordani kell, sőt még szürve látom a valóságot is, nem?

2012. szept. 6. 08:36
 6/6 anonim ***** válasza:
szerintem egyik sem ciki. csak azzal tudod elviselni, mert baja van a szemednek, ne érdekeljen, mit gondol más. én is még szűrt fényben is napszemüveget hordok, mert be vannak gyulladva a szemeim.
2012. szept. 6. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!