Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mi a véleményetek a blogomról?...

Mi a véleményetek a blogomról? Építőjellegű kritikákat szeretnék!

Figyelt kérdés
excusetheexpression (pont) wordpress (pont) com

2012. szept. 9. 23:09
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
jók a bulák és téged is blokkolnálak :)
2012. szept. 9. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Nagyon nagyon tetszik.:D gratulálok!:)
2012. szept. 9. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
1. valaszado: csak egyet nem ertek.. csak azert bepotyogted az oladalam cimet, hogy utana elsuthesd ezt a magasroptu poent? vagy ha komolyan erdekelt a noi divat, akkor azt hiszem, joggal kerdojelezheto meg nemi identitasod, viszont ezesetben nem ertem a kijelentesed. egyszeru eszmefuttatas utan rajottem, hogy az egyetlen magyarazat az, hogy mindket nemhez vonzodsz es teljes mertekig meghatott, hogy valaki ilyen batran es buszken fel meri vallalni ferde hajlamait. gratulalok! :)
2012. szept. 10. 00:30
 4/14 anonim ***** válasza:

Nekem tetszik, továbbra is figyelemmel fogom követni.

Nagyon tetszenek a ruhaösszeállításaid, és szerintem igazán csinatos vagy:)

2012. szept. 10. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
nekem nem jön be, szerintem nagyon unalmasak az ilyen jellegű blogok 24/L
2012. szept. 10. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
A gondolatom: Újabb blog a divatról... miért nincs senkiben sem egyéniség manapság?
2012. szept. 10. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Ez a blog nem (csak) a divatrol szol, hanem rolam. Ha ez (is) erdekel, akkor nem fogok az allatok szaporodasarol blogolni, mert azt hiszem, kevesebb beleelessel tudnek irni rola. SZERINTEM ezutan a keves bejegyzes utan is erzodik, hogy belevittem a szemelyisegemet a postokba, nem attol leszek egyedi, hogy nem a divatrol irok, hanem hogy azt a sajat stilusomban teszem. De mint mondtam, a blog egyaltalan nem csak a divatrol szol, sokkal inkabb szemelyes. De koszonom a velemenyt! :)
2012. szept. 10. 11:56
 8/14 anonim ***** válasza:
Maga a blog témája jó, de kinézetre nem tetszik. Egy kicsit dobd fel. :)
2012. szept. 10. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Szia!:)

Nekem nagyon tetszik a blogod,az,hogy értelmesen írsz,és az,hogy a stílusa letisztult. Igaz,hogy nagyon sok divat jellegű blog van manapság,de a tiéd legalább rendesen meg van csinálva. Nagyon sok kezdő blogoló van,aki nagyon igénytelen,de ez tetszik. Szerintem feldobhatnád kicsit több saját outfit bejegyzéssel,és néha merj hosszabb postokat is írni.

2012. szept. 10. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Attól még nem vagyok meleg, hogy tetszenek a szépen felöltözött igényes lányok...
2012. szept. 10. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!