Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Gáz 12-évesen kitömött melltar...

Gáz 12-évesen kitömött melltartót hordani?

Figyelt kérdés
nem találtam a méretemben nem kitömöttet , és nagyon zavar hogy így a mellméretem nagyon megnő és eltér az eredetitől ez gáz ?
2012. szept. 11. 19:31
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
62%
Az.
2012. szept. 11. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Biztosan találsz magadnak, csak szét kell jobban nézned. Sajnos ehhez sok idő és energia kell.

Igen, nagyon gáz, ha kitömöd. Mert ha találsz majd magadnak megfelelő méretet, akkor azonnal észre lehet venni, hogy múlkor még nagyobb volt, most meg már kisebb. Meg ha kitömöd, és kiesik a tömés (zokni vagy valami), az eléggé ciki.

2012. szept. 11. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
50%
Szerintem 12 évesen nem is kéne melltartót hordanod. Nem hiszem, hogy akkora melled lenne. 12 éveseknek még rövid toppot kellene hordania, abból is látszik, hogy nincs a méretedben. 15-16 előtt felesleges.
2012. szept. 11. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:
én 12 évesen nem hordtam melltartót
2012. szept. 11. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
90%

Ha szivacsos melltartóra gondolsz, az nem akkora gáz, de szerintem 12 évesen még túlzás...

Melltartó helyett inkább hordhatnál top-ot póló alá, hiszen ha jól értem még nemigazán van mit tartani. Ez nem ciki, én 28 évesen még mindig hordok olyan melltartót, aminek nem hagyományos melltartó formája van. A sportmelltarók között találsz ilyeneket, amik sima pamutból vannak, tesiórára is tökéletesek és annyit amennyit kell tartanak is.

Ilyesmikre gondolok:

[link]

[link]

2012. szept. 11. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
55%
elég gáz.akkor inkább sportmelltartó.
2012. szept. 11. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
30%

IGEEN

az egyik barátnőm is hord..és hát elég szarul mert tavasszal vett és olyan volt mintha hirtelen nőtt volna...akkor még nem volt olyan nagy. viszont a nyáron vett egy akkorát hogy teljesen eláll tőle.amúgy totál lapos szegényke 14 éves létére. meg most úgy öltözik hogy ne lássuk azt az agyonszivacsozott melltartóját. pedig tudjuk hogy nem igazi.mert olyan mintha a normális mell felett lenne kb 5-10 centivel..

+ még ezekhez hozzátartozik hogy valami miniszoknya b**i lett és abba jár mindig rettentően szánalmas .. ez a nyár teljesen k***vá változtatta :D:DD

upsz picit eltértem a témától de ezt valahogy lekellett írjam..bocsi:)))

2012. szept. 11. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:
igen..eléggé gáz.. 12 évesen maradj a toppnál.;)
2012. szept. 11. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
szerintem hordj inkább topot, a kitömött melltartó minden korban gáz (a szivacsos nem, a kettő más)
2012. szept. 12. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

hol vásároltál?a rendes boltokban(mert szerintem melltartót nem lehet nem rendes márkánál venni, annak muszáj minőséginek lenni..)a women's secretben egész pici melltartók is vannak, mármint olyanok,amiben max. 3 mm-es "szivacs" van.az egyáltalán nem változtat a mellméreteden, csak megtartja, formát csinál neki, és nem engedi, hogy átlátsszon.én nagyon régóta ws-s melltartókat hordok, és mindenkinek csak ajánlani tudom.


ja.és emberek, miért ne lehetne egy 12 évesnek melle?azért, mert nektek nem volt, neki még lehet...nekem is volt, az egyik barátnőmnek meg 9 éves korában kezdett el nőni.atyaég, ilyenkor olyan dühös tudok lenni:(

2012. szept. 12. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!