Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Miről tudom megállapítani...

Rajmi97 kérdése:

Miről tudom megállapítani hogy egy Supra TK Society eredeti-e? Pl. : Most akartam rendelni innen szerintetek eredeti?

Figyelt kérdés
[link]
2012. szept. 12. 19:17
 1/7 anonim ***** válasza:
Olvasd el a hasonló kérdésre adott válaszainkat! :) Továbbra is egy mondatban összefoglalva: ez tuti fake!!! Nézz meg egyet alaposabban, ha van róla kép egyáltalán; és hasonlítsd össze a GYÁRI oldalról egy hasonló képpel...Orr alak, varrás, forma általában, színek, logó, talp, talpbetét, a kis fityegő magán a cipőn a márkajelzéssel...
2012. szept. 12. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Oké köszi :)
2012. szept. 12. 19:29
 3/7 anonim ***** válasza:
Linkeltem nem olyan régen az egyik kérdésnél két képet, ott is két Suprát hasonlítgattam össze (igaz, az Skytop III volt, de hát az is csak Supra XD)
2012. szept. 12. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
2012. szept. 12. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

[link]

tessék ezek tuti eredetik.

2012. szept. 12. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Tudom csak itt nincs TK Society grey :D
2012. szept. 12. 22:57
 7/7 anonim ***** válasza:
Offlineshop - itt is van sok Supra, érdemes esetleg körbenézni a webshopon. De a Vaterát és az ott található 10 ezres (legalább 99%, hogy fake) cipőket továbbra sem ajánlom. Írta is valaki, mennyire ráfaragott ezekkel. Tudom és értem én, hogy 40-ért nagyon húzós, de résen kellett volna lenni :D Majdnem a fél nyáron 50%-os akció volt Garage-ban...
2012. szept. 13. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!