Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek nagyon feltűnő,...

Szerintetek nagyon feltűnő, ha egy szalagavatón minden lány tiszta fehér ruhában van kivétel egyet, akinek a ruhája sárgás fehér árnyalatú?

Figyelt kérdés
Azaz nagyon feltűnő? Ilyen esetben neki is fehér kellene?

2012. szept. 12. 19:49
 1/5 anonim ***** válasza:
Igen,feltűnő főleg hogy a nézők többsége főleg csak a színeket látja mert messze van. Ha zavarja akkor vegyen hófehéret ha nem akkor jó a sárgás
2012. szept. 12. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Igen az. A kontraszt miatt.


Míg a vajszínű (sárgás fehér) ruha színesek mellett fehérnek tűnik,

hófehér ruhák mellett határozottan elüt.

2012. szept. 12. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
nálunk kötelező mindenkinek hófehér ruhában lenni, pont ezért, mert hülyén néz ki, ha egy embernek más árnyalatú, így senkié sem lehet még törtfehér sem:) de egyébként a legtöbb helyen nem is adnak, csak hófehér keringőruhákat
2012. szept. 15. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Én voltam az unokatesóm szalagavatóján, ahol az egyik lány rózsaszín!!!!!! ruhában táncolt. Mindenki őt nézte :P

Szerintem nagyon feltűnő. Miért akar olyat választani?

2012. szept. 24. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönjük. A kérdés megoldódott. Valójában csak az anyagában lesz eltérés, de végülis szép fehér a ruha (csak képen kicsit más színe volt a fények miatt)
2012. szept. 26. 23:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!