Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hol tudnék rendelni?

Hol tudnék rendelni?

Figyelt kérdés
az lenne a kérdésem, hogy converse-t a neten hol tudnék rendelni? eddig csak a legends oldalán nézelődtem, de ott sajnos nem találtam meg amit keresek.. :/

2012. szept. 17. 16:54
 1/7 anonim ***** válasza:

[link]


itt sok féle van,elég jó áron. Oldalt válaszd ki a feltételeidet.

2012. szept. 17. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
köszi szépen :) az a baj h én konkrétan fehér bőr magasszárút keresek, és az alig van.. :/
2012. szept. 17. 17:07
 3/7 anonim ***** válasza:

ez?


[link]

2012. szept. 17. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
neem, a klasszikus magasszárúra gondoltam :D ez nekem túl brutális :'D de azért köszönöm, tényleg :)
2012. szept. 17. 17:12
 5/7 anonim ***** válasza:
2012. szept. 18. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Amúgy amiket előttem belinkeltek ne vedd meg véletlenül se,csak amit a végén én, igaz, hogy 24 ezer, de ez eredeti garanciális, amiket előtte linkeltek egytől egyig hamis, főleg a második link, az még csak nem is hasonlít. A vatera tele van hamis conversekkel ilyen 5-6 ezer ft-ért, csak az a baj mindegyik szétmegy 1-2 hónap alatt, tapasztalatból mondom.
2012. szept. 18. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
de aranyos vagy :) köszönöm szépen :) igen, vmi ismertebb oldalról akartam rendelni, amiben megbízok :))
2012. szept. 18. 15:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!