Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Milyen lesz a ballagási...

Milyen lesz a ballagási kosztümötök lányok? A 31-32-es farmernadrág mérete mekkora konfekcióméretnek felel meg? Nagynak számít?

Figyelt kérdés
2012. szept. 20. 18:35
 1/3 anonim ***** válasza:
Mi egyenruhát akarunk csináltatni. Bár még nagyon nem foglalkoztunk vele de egy fekete szoknya lesz egy egyedi blúzzal az iskola színével ami világoskék, és valamilyen blézer lesz. Az hogy pontosan milyen lesz még nem döntöttük el mert csak Októberbe kapunk anyagmintát, és csak December közepére kell amikor lesz a szalagavatónk.
2012. szept. 20. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia!


Most vettem 30-as farmert. Az én konfekcióméretem kosztümben általában 42.


De nagyon eltérők a méretezések! Volt már 48-as méretű kosztümöm is és nem én voltam nagyobb darab.

2012. szept. 20. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekünk is megvan már. Mi fehér fűzőben, fekete szatén nadrágban és blézerben ballagunk.
2012. dec. 14. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!