Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hol lehet jó koktélruhát...

Hol lehet jó koktélruhát vásárolni?

Figyelt kérdés
Melyik boltokban van kínálat koktélruhákból (fekete kellene mindenképpen)? Esetleg Aréna Plázán belül? (De lényegében bárhol jó, nem túl húzós árral..)

2012. szept. 27. 20:26
 1/7 anonim ***** válasza:
Javaslom, hogy nézz be egy turiba! Olcsón lehet nagyon szép darabokat találni :) Csak ha a ruha túl nagy/kicsi, akkor nincs belőle másik méret általában :(
2012. szept. 29. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm:) Tudsz esetleg jó turikat ajánlani Bp-en?:)
2012. szept. 29. 20:39
 3/7 anonim ***** válasza:
0%
menj be egy bárba, kérj egy koktélt, öntsd a pólódra, és voálá! kész a trendi koktélruha. (nem vágom ezt a mai divatot, de ha mindenképpen követni akarod...)
2012. szept. 29. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én nemrég DressBoxban vettem egy nagyon szépet, mindenkinek tetszett. Mondjuk nem filléres cucc volt (23e), de megérte.
2012. szept. 29. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Kedves második! Nagyon szórakoztató vagy. Csak megjegyzem, hogy én nem hordok ilyeneket, viszont a szalagavatómra történetesen be kell egyet szereznem, mert ebben szalagoznak minket :) Aztán majd ebben a ruhában leszek a tablófotózáson, sőt, áprilisban a ballagáson is:)
2012. szept. 30. 11:26
 6/7 anonim ***** válasza:
Sajnos nem budapesti vagyok, így nem tudok ajánlani. De nézz be a Hádába!
2012. okt. 8. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
a h&m-be is sok szokott lenni, tally-ba szerintem ezek vannak kb. ahol jók is:)
2012. nov. 2. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!