Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Amikor vásárolni mentek,...

Amikor vásárolni mentek, előre eldöntitek, hogy mit is akartok, vagy, ami megtetszik, megveszitek? Átlagosan mennyit költötök, és akkor mit vesztek?

Figyelt kérdés
2012. szept. 29. 14:15
 1/3 anonim ***** válasza:
nekem van egy dolog amit meg kell vásárolnom majd méd útközben ha látok valamit azt megveszem.nem vgayok nagyon költekezős,szóval nem sokat:D
2012. szept. 29. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Attól függ. Múltkor egy boltban kinéztem magamnak valamit, de aztán csak otthagytam. Másnap reggel visszamentem és megvettem. :))

De nálam azért legtöbbször úgy szokott lenni, hogy shoppingolhatnékom van, és akarok valamit, de csak a boltban tudom meg, hogy mi az, amit akarok. :D

2012. szept. 29. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
hát én pl ha szeretnék egy nadrágot akkor biztos hogy nadrággal térek haza,ha pulcsit akkor pulcsival vagy esetleg kardigánnal,ha pl egy balerinacipőt szeretnék azt max egy szandálra cserélem le...szóval én tudom mit szeretnék,tudom épp mennyit költhetek rá és csak szűk kereteken belül változhat mindkét dolog(tehát ha akarok egy kabátot nem fogok cipővel vagy melltartóval hazabattyogni)
2012. szept. 29. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!