Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Az 1st fashion webáruházról...

Az 1st fashion webáruházról mi a véleményetek? Megéri alkalmi vagy akár esküvői ruhát rendelni?

Figyelt kérdés
Csak mert 25ezerért is láttam menyasszonyi ruhát.Jól néznek ki nagyon így fotón és kicsit bizonytalan vagyok.Esetleg aki szokott webáruházaktól rendelni írna egy két ötletet,hogy honnan érdemes.
2012. okt. 2. 20:40
 1/2 anonim ***** válasza:

Menyasszonyi ruhàt szeretnèl? Vagy alkalmit? Èn a bonprixből nagyon sokszor rendeltem sosem csalódtam, igaz kicsit lassú a kiszállítás de mondjuk èn mindig több tètelt rendelek. A mèrettàblàzatuk nem jó a sajàt tuti mèreteid szerint rendelj, a bővebb fazonokból èn egyel kisebbet szoktam. Ha bàtor vagy és tudsz angolul az asos.com ot ajánlom, ott is a sale menüpontban bődület sok cucc van jó áron főleg, hogy európában bàrhova ingyen szállítanak2hèten belül.

Most szemezek èn is a first fashionnal szerintem az oldalon kínai rucik vannak, csak onnan gondolom, mert egy időben menyasszonyi ruha szalont terveztem nyitni ès kínai nagykerekknèl is èrdeklődtem, az ottani àruk pedignagyon hasonlítanak a first fashion oldalon árult rucikra. Most ne a gagyi kínaira gondolj, csak arra hogy ott gyàrtják őket nagyüzemben olcsón és nagy tètelben eladjàk. Abból is gondolom hogy a csajok a kèpeken àzsiaiak. Ettől függetlenül èn bepróbàlom őket most már kíváncsi vagyok a minősègre.

2012. okt. 4. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Kedves Válaszoló! Köszönöm az infót:) Még nem rendeltem,de a közeljövőben szeretnék,igaz az a menyasszonyi ruha amit kinéztem már lekerült az oldalról,de van még egy kettő ami tetszik.Említetted,hogy teszel egy próbát te is. Sikerült vagy még nem?
2012. okt. 19. 14:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!