Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Art'z modell ruhák nagyon...

Art'z modell ruhák nagyon drágák? Szoktatok ott vásárolni?

Figyelt kérdés

Egy ismerősöm nem tud lefogyni szülés után, és eladja a régi ruháit, amiket alig használt. Legtöbb Art'z modellből származik, és van ami még egyáltalán nem volt rajta! Szóval szépek tényleg.

Viszont nekem nincs túl sok pénzem ruhára, és az az igazság, hogy olyan árakat mondott, hogy annyiért boltban is vásárolhatok.


Ismeritek ezt az üzletet? Milyen árakon lehet ott vásárolni?

Mennyi lehet egy egyszerű fehér blúz, vagy egy barna nadrágkosztüm, stb...?

Legalább jó lenne nagyjából tudni, hogy mennyire akar átverni a kedves ismerős. :(



2012. okt. 3. 13:36
 1/4 anonim ***** válasza:
nekem sok ruhám van onnan,és az az igazság,h 10e ft alatt semmit sem kapsz ott,tök sima blúz is 20e körül van,múltkor néztem.viszont megéri,mert elegáns darabok,és nem jön szembe veled az utcán
2012. okt. 3. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Igen tényleg drágák és tényleg nagyon szépek.... Ha nincs akció 20000 alatt nem sok minden van. Nekem onnan volt a ruhám az esküvőmre ami egy nagyon szép koktél ruha és az 60000 volt. Ebböl a ruha 40000 és csak a bolero 20000.
2012. okt. 3. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
egyszer vasaroltam ott egy estelyre... csinosak a ruhak, a minosegrol nem tudok nyilatkozni, mert csak egy ruham van onnan, az is csak fel eves...szerintem ha nem engedheted meg magadnak, ne ott vasarolj, hanem egy olcsobb boltban, mint pl h&m. lehet hogy tomegbolt, de jobban megeri, mint egy tobb tizezres felso ;)
2012. okt. 3. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Drágák és igaz van sok szép de van gagyi minőségű is.régebben jobban adtak ott a minőségre.ott a ruhák pár hordásra vannak kalibrálva
2012. okt. 5. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!